Czyszczenie powierzchni

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

edward321
Aktywny
Aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 28 maja 2015, 11:30
Czyszczenie powierzchni

autor: edward321 » 05 sie 2020, 11:21

Co myślicie o technologii czyszczenia powierzchni Soda Blast i czy faktycznie szkolą do wejścia samodzielnego w ten biznes tak, jak obiecują u siebie na stronie?
edo

Maciuszek87
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 15 lis 2019, 8:19
Re: Czyszczenie powierzchni

autor: Maciuszek87 » 31 sie 2020, 9:57

U mnie się okazało, że z sodowania jest więcej zleceń niż przy zwykłym wykończeniu nieruchomości. Z firmy 10 osobowej zrobiłem 2 i jest znacznie lżej psychicznie, fizycznie i organizacyjnie. Jeszcze myślę, że w przyszłości zacznę sam działać. Kasa jest, a zlecenia ogarniam całkowicie przez FB i stronę internetową. Szkoliłem się dodatkowo w soda blast systems i przyznam, że świetnie podchodzą do sprawy. Uczą nawet zielonych, więc jak szukasz czegoś, aby się uniezależnić z czasem to warto. Zleceń jest dużo, trzeba tylko trochę podstawy poznać.

Miler4
Aktywny
Aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 09 lut 2021, 13:50
Re: Czyszczenie powierzchni

autor: Miler4 » 02 mar 2021, 12:01

Ja od pół roku działam z Sodablastsystem i bardzo sobie chwalę współpracę

Tyfegoa
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 24 cze 2022, 14:42
Re: Czyszczenie powierzchni

autor: Tyfegoa » 07 paź 2022, 8:46

SodaBlast System proponuje piaskarkę i przygotowanie do samodzielnej renowacji większości rodzajów powierzchni. Dzięki temu można rozpocząć własną działalność. A w tych czasach elastyczność zawodowa to klucz do sukcesu.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości

Gotowe projekty domów