szukam dobrego mleka modyfikowanego

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

rybkaipka
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 29 maja 2016, 9:55
szukam dobrego mleka modyfikowanego

autor: rybkaipka » 03 kwie 2018, 22:30

Hej hej, czy zna ktoś z was jakieś dobre mleko modyfikowane? Jakiego wy używacie no i gdzie je kupujecie- w aptekach czy gdzieś przez internet? Bo w sumie nie wiem gdzie będą lepsze ceny, a chcąc nie chcąc muszę to mleczko zakupić, bo sama już karmić nie mogę :cry:

DarkElf
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 311
Rejestracja: 06 lip 2016, 22:17
Re: szukam dobrego mleka modyfikowanego

autor: DarkElf » 04 kwie 2018, 15:06

Wiesz co, my z żoną zawsze jak chcemy kupić mleko modyfikowane dla naszej córeczki to korzystamy z tego, co mają do zaoferowania apteki internetowe. Ostatnio właśnie postanowiliśmy zmienić jej mleko, no i ostatecznie wybraliśmy Bebilon 5 Junior, które znaleźliśmy na stronie eapteka.pl/bebilon-5-junior-z-pronutra-mleko-modyfikowane-proszek-2x-600-g-100006552 . Moja żona była bardzo zdziwiona, że przez internet to mleko kosztowało mniej niż stacjonarnie w naszej osiedlowej aptece.

insomnia
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 09 mar 2015, 13:10
Re: szukam dobrego mleka modyfikowanego

autor: insomnia » 19 lis 2018, 12:54

A sprawdzałaś to mleko nuppi.
Ja swojego czasu też szukałam informacji o dobrym mleku modyfikowanym i
to było chyba najbardziej chwalone przez mamy więc może warto je sobie sprawdzić czy twoje dziecko je polubi.
Na pewno warto poczytać o nim na stronie.
i am who i am

Muminka89
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 15 cze 2019, 18:14
Re: szukam dobrego mleka modyfikowanego

autor: Muminka89 » 29 sty 2021, 22:00

Mleko Hipp Combiotik będzie dobrym wyborem, produkt ekologiczny, swoimi certyfikatami i badaniami potwierdza, że jest odpowiednio dostosowany do potrzeb dziecka.

Manika
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 21 lip 2016, 0:05
Re: szukam dobrego mleka modyfikowanego

autor: Manika » 31 sty 2021, 0:43

No ja po konsultacjach z pediatrą po karmieniu piersią przeszłam właśnie na Hipp Bio Combiotik i to był jak się okazuje bardzo dobry wybór, bo mały zaakceptował i polubił się z tym mlekiem od razu.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości

Gotowe projekty domów