Jakie ogrzewanie domu modułowego 52m2?

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

sl3dziu
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2021, 17:51
Jakie ogrzewanie domu modułowego 52m2?

autor: sl3dziu » 25 sty 2021, 18:06

Witam wszystkich serdecznie.
Zdecydowaliśmy że zamiast kupować mieszkanie w mieście kupimy działkę budowlaną i postawimy domek modułowy.
Zainteresowała nas oferta firmy PW House, a konkretnie domek "Saint Tropez" wraz z tarasem
Obrazek
https://pwhouse.pl/dom-apartament-saint-tropez/. Chciałbym na dachu zainstalować panele fotowoltaiczne i ogrzewać domek elektrycznie. Producent proponuje ogrzewanie sufitowe – promienniki podczerwieni.
Warto się nad tą opcją zastanawiać? Jakie ogrzewanie Waszym zdaniem najlepiej się sprawdzi do tego domu? Myślałem również o ogrzewaniu gazowym ale wciąż szukamy działki, nie wiem jak będzie z dostępem do gazu.
Pozdrawiam

Marianek88x
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2021, 16:40
Re: Jakie ogrzewanie domu modułowego 52m2?

autor: Marianek88x » 18 maja 2021, 16:44

Warto sprawdzić też oferty domków modułowych. Co do ocieplania to może pompa ciepła? Droga inwestycja ale z czasem powinna się zwrócić.

bartoszbelgr
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 05 maja 2021, 13:14
Re: Jakie ogrzewanie domu modułowego 52m2?

autor: bartoszbelgr » 20 maja 2021, 8:27

Jeśli szukacie odpowiedniej pompy ciepła do domu lub wielopowierzchniowego budynku to mogę polecić pompy ciepła marki Varme. Produkty w dwóch seriach - monoblok Arendal oraz SPLIT Halden. Wszystkie pompy ciepła mają klasę energetyczną A+++, co pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy na rachunki. Sama pompa ciepła polskiej marki Varme jest w pełni innowacyjnym i bezpiecznym urządzeniem.


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 182 gości

Gotowe projekty domów