Lodówka w zabudowie przenosi drgania

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

pozone
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2021, 13:14
Lodówka w zabudowie przenosi drgania

autor: pozone » 24 sty 2021, 13:30

Witam,
Czy jest jakiś sposób na zmniejszenie przenoszenia na zabudowę drgań, które powoduje lodówka? Czasami mam sytuację, że talerze czy szklanki, które stoją blisko siebie w szafce potrafią brzęczeć z tego powodu.
Dodatkowo, kończeniu pracy agregatu towarzyszy zawsze charakterystyczne "otrząśnięcie" się lodówki (nie wiem czy to dobre określenie, ale nic innego nie przychodzi mi do głowy :) ). Takie jednorazowe "drgnięcie" przeniesione na zabudowę jest jeszcze większe - słychać je bez problemu z sąsiednich pokoi. Czasami można się przestraszyć :lol:

Wydaje mi się, że lodówka sama w sobie nie jest problemem (Samsung BRB260135WW). Po wystawieniu z zabudowy nie ma takich efektów.

Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 123 gości

Gotowe projekty domów