Blender Kielichowy

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowej pralki czy telewizora, a nie wiesz co wybrać, poradź się innych forumowiczów i wybierz najlepszy dla siebie model. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych produktach RTV i AGD.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

zabijaka1716
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2020, 8:11
Blender Kielichowy

autor: zabijaka1716 » 27 wrz 2020, 8:16

Dzień dobry potrzebuję pomocy w sprawie wyboru blendera (mam nadzieję że dobrze trafiłem).Chciałbym używać go do blendowania mrozonek ,orzechów na masło, kruszenia lodu i mam 2 opcje do wyboru.PHILIPS HR3652/00 vs TEFAL BL811D PERFECTMIX obydwa blendery kielichowe. Czy lepsza opcja słabszego i tanszego blendera będzie czy droższa i mocniejsza. Dziękuje z góry za pomoc

mikk
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 18 sie 2015, 8:39
Lokalizacja: Białystok
Re: Blender Kielichowy

autor: mikk » 28 wrz 2020, 11:22

Ponieważ od mocy blendera zależy jego praca, to zbyt słabe urządzenie nie będzie w stanie przygotować niektórych potraw. Jeśli chcesz kupić blender do orzechów, to postaw na sprzęt o wysokiej mocy.
Budowanie twórcze jest :)

wikwol
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 22 sty 2021, 18:18
Re: Blender Kielichowy

autor: wikwol » 22 sty 2021, 18:34

Gorąco polecam bezprzewodowy blender od firmy BlendyGo!!!
Mam go już jakiś czas i jestem bardzo zadowolony z produktu.
Dzięki niemu nie potrzebuję dostępu do gniazdka, aby zrobić koktajl lub shake, co bardzo ułatwia sprawę. Jego rozmiary pozwalają mi go zabrać ze sobą, gdzie chcę np. na siłownie.


Wróć do „Sprzęt RTV i AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości

Gotowe projekty domów