Pomocy... Koszt wody pod droga wojewódzka

Instalacja wodna w mieszkaniu czy w domu to bardzo istotna kwestia. Jeżeli masz problem ze swoją instalacją wodną, nie wiesz jak ją rozplanować, jak zainstalować hydrofor, czy wykonać podłączenia, tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Szympans89
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2019, 12:58
Pomocy... Koszt wody pod droga wojewódzka

autor: Szympans89 » 02 lis 2019, 13:06

Witam wszystkich. Działka na której przymierzam się budować leży od sieci wodociągowej oko 150m i przy okazji przebiega po drugiej str. Drogi wojewódzkiej. Wie ktoś jak wygląda proces przecisku pod drogą? Szukam informacji na temat pozwoleń, projektów itp jak to wygląda czy to się opłaca? Nie wiele znalazłem informacji. Wiem że trzeba zrobić projekt przekopu pod droga. Ktoś miał styczność z taką sytuacją?

dodag
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2020, 21:58
Re: Pomocy... Koszt wody pod droga wojewódzka

autor: dodag » 01 mar 2020, 22:20

Ja jestem w trakcie zalatwiania. To tak:
1) geodeta potrzebna jest mapa do celow projektowych (700 zl)
2) projektant ktory zrobi projekty sieci. U mnie to sa 3 projekty. Pierwszy, ktory idzie pod droga wojewodzka i ten projekt idzie do wojewodzkiego zarzadu drog i kolei. Drugi projekt do starostwa poniewaz bedzie przechodzic przez dwie dzialki. I ten trzeci to juz z sieci do domu ale to juz jest przylacze. Za te 3 projekty 2250 zl

Ale co sie nabiegalam z papierami to moje. Starostwo sie zgodzilo na ta czesc tzw." Ich" a z wojewodztwa to jeszcze nie ma odzewu. Na poczatku stycznia wyslalam dokumenty miesiac pozniej chcieli jakies dokumenty i dalej czekam na odzew a to juz marzec. A i zapomnialam dodac, ze dogadalam sie z wojtem ze ja place za projekty a oni za zrobia to sami i material tez daja

Kobandos
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2021, 17:03
Re: Pomocy... Koszt wody pod droga wojewódzka

autor: Kobandos » 19 sty 2021, 17:15

Czy uzyskałeś pozwolenie na przecisk ? Jestem w takiej samej sytuacji.


Wróć do „Instalacje wodne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości

Gotowe projekty domów