Masz problem z dłużnikami? - windykacja należności

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

DarkElf
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 311
Rejestracja: 06 lip 2016, 22:17
Re: Masz problem z dłużnikami? - windykacja należności

autor: DarkElf » 26 gru 2018, 13:08

Jeśli jest już to na tyle poważny problem, że zastanawiacie się nad windykacją to moim zdaniem nie ma co dłużej czekać. Ze swojej strony w tym celu mogę polecić Wam zajrzeć na stronę odzyskamydlug.pl, gdzie znajdziecie coś w temacie jakim jest kancelaria ultimatum opinie. Według mnie warto zwrócić na tą firmę uwagę, bo współpracowałem z nimi kilkukrotnie i jeszcze ani razu się nie zawiodłem ! Mam nadzieję, że skorzystacie i odzyskacie swoje pieniądze

Postzunia
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 12 lis 2016, 23:07
Re: Masz problem z dłużnikami? - windykacja należności

autor: Postzunia » 25 lut 2019, 12:56

Firmy windykacyjne mało co poradzą w starciu z kancelarią jak ta kancelarialexa.pl Wystarczy że dłużnik się do nich uda i skutecznie zablokują ruchy i ochronią jego majątek. Lepiej idź do nich i przedstaw swój problem na bezpłatnej konsultacji a oni pomogą ci rozwiązać problem.

karolinamak
Aktywny
Aktywny
Posty: 288
Rejestracja: 15 cze 2017, 22:57
Re: Masz problem z dłużnikami? - windykacja należności

autor: karolinamak » 05 mar 2019, 15:18

U nas udało się poradzić z klientem który nie płacił już kup... czasu. Kancelaria Ultimatum się tym zajęła i udało się. A co więcej nie pobierają opłat za analizę i przyjęcie sprawy. Ogólnie mają bardzo jasne i przejrzyste warunki współpracy

bednarek
Aktywny
Aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 09 mar 2012, 23:56
Lokalizacja: Hel
Kontaktowanie:
Re: Masz problem z dłużnikami? - windykacja należności

autor: bednarek » 25 mar 2019, 12:28

Z początku byłem sceptycznie nastawiony co do całej instytucji detektywistycznej, ale jak najbardziej zdało to egzamin. Robiłem wywiad gospodarczy w tej agencji - detektywipl.pl i jak najbardziej mogę polecić. Wszystko rzetelnie i sprawnie załatwione ;)

elizjusz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 99
Rejestracja: 21 gru 2015, 18:25
Re: Masz problem z dłużnikami? - windykacja należności

autor: elizjusz » 27 cze 2019, 17:41

No ja miała kilka osób, które mi dosłownie "wisiało" za niezapłacone faktury. Z mojej strony bardzo polecam firmę Solventoir z Wrocławia. skuteczna i rzetelna

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 494
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Masz problem z dłużnikami? - windykacja należności

autor: martan » 09 sie 2019, 6:42

Niestety ale obecnie coraz wiecej osób ma problemy z zadłuzeniem. Czasami w naprawdę ciężkiej sytuacji warto udać się po wsparcie do bliskich osób. Jeśli nie będą w stanie pomóc finansowo, to może będą mieć pomysł, jak możemy wyjść z zadłużenia lub na czym moglibyśmy zaoszczędzić. Poza tym, na pewno wesprą nas dobrym słowem, a to również jest ważne w trudnych sytuacjach.

Jesli nie wiemy co robić dobrze jest wybrać się do firmy która doradzi nam jakie będzie najlepsze rozwiazanie. Ewentualnie do prawnika.
http://www.forumbudowlane.pl/

Łukasz15a
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2021, 18:46
Re: Masz problem z dłużnikami? - windykacja należności

autor: Łukasz15a » 15 sty 2021, 18:49

My korzystaliśmy z windykacji w agencji detektywistycznej ProDetektyw, widać ze goscie zeby na tym zjedli. Troche to trwało ale kase odzyskali.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości

Gotowe projekty domów