Pomoc przy projektowaniu instalacji fotowoltaicznej

Fotowoltaika w domu to instalacja składająca się z paneli słonecznych, falownika i odpowiedniego okablowania. Instalacja fotowoltaiczna pozwala wykorzystać energię słoneczną jako nieograniczone źródło zasilania. Panele słoneczne to połączone ogniwa fotowoltaiczne, które produkują energię elektryczną. Dowiedz się czy warto inwestować w fotowoltaikę i jak starać się o dofinansowanie do niej. Poznaj plusy i minusy wykorzystania energii słonecznej jako odnawialnego źródła energii.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

edward321
Aktywny
Aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 28 maja 2015, 11:30
Pomoc przy projektowaniu instalacji fotowoltaicznej

autor: edward321 » 14 gru 2020, 10:49

Kto przedstawia bezpłatny kosztorys instalacji OZE (fotowoltaika mnie wstępnie interesuje, może w niedalekiej przyszłości rozszerzenie na pompę ciepła ekologiczną) w Gliwicach. Jeżeli macie sprawdzonych ludzi to proszę nie tylko o kontakt, ale też o przykład realizacji. Proszę o w miarę poważne podejście. Pozdrawiam.
edo

Irvs
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2020, 10:19
Re: Pomoc przy projektowaniu instalacji fotowoltaicznej

autor: Irvs » 16 gru 2020, 10:22

edward321 pisze:Kto przedstawia bezpłatny kosztorys instalacji OZE (fotowoltaika mnie wstępnie interesuje, może w niedalekiej przyszłości rozszerzenie na pompę ciepła ekologiczną) w Gliwicach. Jeżeli macie sprawdzonych ludzi to proszę nie tylko o kontakt, ale też o przykład realizacji. Proszę o w miarę poważne podejście. Pozdrawiam.



Rozumiem, że chodzi Panu o kosztorys wraz z propozycją rozmieszczenia modułów?

Przekazuje numer telefonu pod którym uzyska Pan pomoc oraz bezpłatny audyt: 886871200

adamsobczak90
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 17 cze 2020, 13:45
Re: Pomoc przy projektowaniu instalacji fotowoltaicznej

autor: adamsobczak90 » 18 gru 2020, 8:20

Między innymi firma EnergyRE zajmuje się obsługa klientów z całego kraju, mają na rożne województwa swoich przedstawicieli więc masz kompleksową obsługę z ich strony i podpowiedzi odnośnie tego jakie rozwiązania w zakresie instalacji będzie warto wybrać. Więc ogólnie będzie to faktycznie atrakcyjna propozycja.

lucaskruszyna
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:27
Re: Pomoc przy projektowaniu instalacji fotowoltaicznej

autor: lucaskruszyna » 21 gru 2020, 15:35

Jeśli szukasz kogoś kto będzie w stanie wykonać projekt a potem zajmie się jego realizacją i wsparciem technicznym to myślę, że Amon Ra Energy to będzie dobra opcja. Firma ma duże doświadczenie na rynku więc faktycznie można liczyć na jej ofertę.

agame
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 27 kwie 2010, 10:39
Re: Pomoc przy projektowaniu instalacji fotowoltaicznej

autor: agame » 28 gru 2020, 19:31

Polecam firmę PGM Fotowoltaika. Wykonają solidny audyt fotowoltaiczny - bezpłatny. Firma rzetelna, mają super fachowców.

Kasprowicz
Aktywny
Aktywny
Posty: 162
Rejestracja: 23 wrz 2020, 12:20
Re: Pomoc przy projektowaniu instalacji fotowoltaicznej

autor: Kasprowicz » 04 sty 2021, 10:15

Jestem dealerem samochodowym. Postanowiliśmy z partnerami rozszerzyć salon o instalację fotowoltaiczną prowadzoną przez Eko Atelier z Gliwic i myślę, że uzyskaliśmy wysoką niezależność energetyczną. Nawet przy ewentualnym odcięciu przetrwamy kryzys energetyczny powiedzmy. Jestem pasjonatem OZE, nowoczesnych technologii. Chyba każdy przedsiębiorca w tym kraju rozumie, że sektora energetycznego nie naprawisz już, a ceny eksploatacji większych budynków wzrosną. Nie ma, co do tego żadnych wątpliwości.


Wróć do „Instalacje fotowoltaiczne i panele słoneczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Gotowe projekty domów