Dobry sklep meblowy

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Maciuszek87
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 15 lis 2019, 8:19
Dobry sklep meblowy

autor: Maciuszek87 » 09 lis 2020, 10:52

Może ktoś z Was jest w stanie zaproponować jakiś sensowny sklep z meblami. Mieszkanie kupione, niedługo będzie oddane przez dewelopera i trzeba myśleć, gdzie je wyposażyć. Oczywiście najlepiej jeśli sklep będzie w stanie zaproponować dobre meble w sensownych cenach.

Szydlak
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2020, 12:52
Re: Dobry sklep meblowy

autor: Szydlak » 18 lis 2020, 13:21

Moja żona do łatwych klientów nie należy i jeśli chodzi o wyposażenie wnętrza to ma spore wymagania, oczekiwania co do estetyki i wykonania. Meble do salonu, sypialni i pokoi dzieci kupowaliśmy przez sklep Megismeble. Pierwsza była sypialnia i swego rodzaju próba z tym sklepem, ale meble tak przypadły jej do gustu jeśli chodzi o estetykę i wykonanie, że do tego sklepu chętnie wracamy po kolejne elementy wyposażenia.

Mariusz92
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 02 lis 2020, 13:12
Re: Dobry sklep meblowy

autor: Mariusz92 » 20 lis 2020, 10:31

Hm co do sklepu to zależy czego szukasz. Ja teraz robiłem remont salonu i od razu wiedziałem, że kupię meble w tym samym sklepie co mój brat, bo jego salon zawsze bardzo mi się podobał. Znalazłem bardzo fajny zestaw wypoczynkowy świetnie się prezentuje
Obrazek

BartekKowalski
Aktywny
Aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 23 sie 2020, 11:58
Re: Dobry sklep meblowy

autor: BartekKowalski » 23 lis 2020, 21:16

Mariusz pięknie wygląda ten pokój.

Lempartka13
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 29 lis 2020, 12:45
Re: Dobry sklep meblowy

autor: Lempartka13 » 29 lis 2020, 12:48

Polecam internetowy sklep meblowy z bogatą ofertą nowoczesnych mebli do salonu i jadalni. Szczególnie polecam włoskie białe komody do salonu. Nowoczesny design i wybór pomiędzy lakierowanymi meblami w połysku i wykończonych matowo.

Zosia76
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 57
Rejestracja: 08 paź 2018, 7:00
Re: Dobry sklep meblowy

autor: Zosia76 » 30 lis 2020, 10:49

Ja mam dobre doświadczenia z [więcej informacji poprzez PW]. Kupowałam u nich szafy, meblościankę i sofę. Wszystko ok.


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 122 gości

Gotowe projekty domów