Drzwi wewnętrzne a nowa okleina

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

sylwia_12
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2020, 13:33
Drzwi wewnętrzne a nowa okleina

autor: sylwia_12 » 21 lis 2020, 13:41

Witam, chciałam się zapytać czy można zmienić okleinę na drzwiach wewnętrznych? Czy ktoś z was może korzystał z takiej usługi? Zależy mi na trwałym i profesjonalnym efekcie końcowym. Może ktoś polecić jakąś firmę oferującą takie usługi? Bardzo proszę o pomoc :(

Baks
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 560
Rejestracja: 03 wrz 2020, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Re: Drzwi wewnętrzne a nowa okleina

autor: Baks » 22 lis 2020, 17:35

A jakie masz drzwi? Marketówki czy jakieś solidniejsze?

sylwia_12
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2020, 13:33
Re: Drzwi wewnętrzne a nowa okleina

autor: sylwia_12 » 23 lis 2020, 11:33

Z firmy Perfectdoor , wykonane chyba z płyty mdf

mazwoj
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 954
Rejestracja: 25 wrz 2016, 17:55
Re: Drzwi wewnętrzne a nowa okleina

autor: mazwoj » 25 lis 2020, 16:11

Zmiana okleiny to niebywale trudna rzecz i do tego efekt bardzo niepewny. Jestem ciekaw ile cenią się za taką usługę. Jak blisko 150zł i więcej to ja wolałbym dorzucić i kupić sobie nawet tanie płytówki z Erkado, DRE, Invado, Vostera czy Pol-Skone. Jest cała masa dobrych marek i to nawet z ciekawymi wzorami w drzwiach płytowych. Warto abyś rzuciła okiem czy mają tam opcję lepszego wypełnienia za dopłatą jak masz np. w Erkado lub Porcie.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości

Gotowe projekty domów