Zabawki dla dzieci

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

klaudia3wilk
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2020, 14:53
Re: Zabawki dla dzieci

autor: klaudia3wilk » 12 sie 2020, 14:56

Od dawna kupuję zabawki dla swoich pociech na stronie internetowej gdzie mają świetny asortyment, który u nas sprawdza się co roku. ;) Szczególnie polecamy akcesoria na biwak dla dzieci. ;)

sofia11
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 11 lip 2020, 10:15
Re: Zabawki dla dzieci

autor: sofia11 » 20 sie 2020, 14:32

Bardzo duży wybór zabawek dla rocznych maluchów znajdziesz na stronie świat Rodziców w artykule "Chłopiec prezent na roczek". Sama znalazłam tam bardzo fajny prezent dla synka na urodziny. Ja zazwyczaj zamawiam zabawki online. Już się nauczyłam, ze w sklepach stacjonarnych jest dużo drożej a wybór marny.

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 628
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Zabawki dla dzieci

autor: tetate » 16 lis 2020, 10:24

Zbliża sie okres prezentowy, gwiazdka oraz mikołaj. Polecam nie odkłądac sobie zakupu prezentów dla maluchów na ostatnią chwilę. Moim zdaniem lepiej sobie rozplanować takie zakupy wcześniej oraz kupować prezenty w trakcie roku. Dzieki temu nie odczujemy tego tak bardzo finansowo.

No i polecam kupować madre prezenty. Dzieci są z każdej strony atakowane elektroniką oraz komputerami, na pewno nie polecam kupowania im gier komputerowych. Najlepsze są moim zdaniem gry planszowe. W które mozna grać całą rodziną. Zerknijcie sobie do Egmontu, obecnie są spore zniżki na wiele gier.

Maciuszek87
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 15 lis 2019, 8:19
Re: Zabawki dla dzieci

autor: Maciuszek87 » 20 lis 2020, 8:36

Ja bym postawił chyba na sklep mojezabawki.com. W sprzedaży jest tam bardzo dużo zabawek, cenowo wypadają one bardzo dobrze więc każdy powinien coś znaleźć. Jak będziesz szukał dla swojego dziecka maskotek czy też takich na prezent to tam ten wybór jest faktycznie bardzo duży i można coś znaleźć.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości

Gotowe projekty domów