Gdzie kupujecie elektronarzędzia

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Baranek18
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 18 paź 2019, 8:24
Gdzie kupujecie elektronarzędzia

autor: Baranek18 » 07 wrz 2020, 13:43

W wolnych chwilach w domu chętnie majsterkuje i tak powoli gromadzę różnorakie sprzęty, które moje majsterkowanie mogą wspierać. Więc jak ktoś z Was jest w stanie coś ciekawego zaproponować jeśli chodzi o firmy, które gwarantują dobrej jakości sprzęty i mają duży wybór elektronarzędzi to chętnie skorzystam z podpowiedzi.

karik
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:32
Re: Gdzie kupujecie elektronarzędzia

autor: karik » 10 wrz 2020, 17:01

Duży wybór elektronarzędzi można znaleźć na allegro, AEG ma oficjalny sklep ze swoimi produktami, tam można znaleźć je o wiele taniej, ja sobie teraz zamówiłem ukośnicę PS 254L 1800W 254mm i zapłaciłem coś koło 1500 zl

Jaworski
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 11 wrz 2020, 9:33
Re: Gdzie kupujecie elektronarzędzia

autor: Jaworski » 11 wrz 2020, 10:17

Ja szukałem ostatnio sprzętów do pielęgnacji ogrodu i trafiłem na sklep prowadzony przez Powermat. Mają w sprzedaży sporo ciekawych propozycji, między innymi właśnie kosiarki, podkaszarki, huśtawki, nożyce do żywopłotu. Ogólnie ciekawa oferta i faktycznie coś sensownego można dla siebie wybrać wśród tych dostępnych sprzętów. Co do jakości to drugi sezon z tym sprzętem pracujemy i do tej pory żadnych problemów technicznych z nim nie było więc pod tym kątem mogę polecić tą ofertę.

gajowy44
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 28 mar 2018, 13:09
Re: Gdzie kupujecie elektronarzędzia

autor: gajowy44 » 12 lis 2020, 15:51

W internecie jest duży wybór i ceny lepsze niż stacjonarnie.

marian was12
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 08 sty 2021, 17:23
Re: Gdzie kupujecie elektronarzędzia

autor: marian was12 » 28 sty 2021, 10:17

W moim przypadku, gdy budowałem dom, szukałem dobrych elektronarzędzi w internetach i znalazłem taki sklep hitnarzedzia - mają naprawdę świetne produkty w dobrych cenach.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości

Gotowe projekty domów