Krzywe zęby - co poradzić

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

gliwski
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2020, 13:07
Krzywe zęby - co poradzić

autor: gliwski » 21 sie 2020, 13:12

Hej wszystkim. Mam w sumie dosyć poważny problem, który rzutuje na całe moje życie. Mam strasznie krzywe zęby. Mam wrażenie, że to wpływa na moich klientów i to w negatywny sposób. Macie jakieś sposoby na to jak wyprostować zęby? Ortodonta pomoże? Bo już nie jestem nastolatkiem więc nie wiem czy da się u mnie założyć aparat :C a wolałbym uniknąć łamania szczęki czy innych takich rzeczy.

Luizjana
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 22 sty 2020, 18:51
Re: Krzywe zęby - co poradzić

autor: Luizjana » 21 sie 2020, 21:19

Ortodonta to jest jedna sprawa- druga to właściwa pielęgnacja zębów. Aby nie pogłębiać problemu nalezy chodzić regularnie do dentysty. Krzywe zęby mogą być także przyczynąwielu innych dolegliwości ,dlatego taka endodoncja mikroskopowa dla przykładu - może być konieczna. Polecam od siebie klinikę stomatologiczną dr Świątkowskiej bo pracują tutaj zaangażowani stomatologowie

LeeMonday
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 09 mar 2011, 11:00
Re: Krzywe zęby - co poradzić

autor: LeeMonday » 29 wrz 2020, 17:39

Jeśli jesteś z Warszawy, polecam Ci klinikę Rock Your Smile. Mają kilka placówek w całej stolicy. Pracują tam świetni specjaliści, więc na pewno rozwiążą Twój problem :) Aparat można założyć w każdym wieku, więc tym się nie obawiaj.

aleksandraz
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 21 lut 2018, 18:43
Re: Krzywe zęby - co poradzić

autor: aleksandraz » 10 lis 2020, 12:10

Aparat na zęby i do przodu :)

agame
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 27 kwie 2010, 10:39
Re: Krzywe zęby - co poradzić

autor: agame » 28 gru 2020, 20:04

Zgadzam się, że najlepszym rozwiązaniem jest wizyta u ortodonty i założenie aparatu.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości

Gotowe projekty domów