Tynkowanie domku na działce

Trudno wątpić, że docieplenie budynku jest opłacalną inwestycją. Ale jak wykonać docieplenie budynku? Jakie materiały wybrać? Jakie są dostępne technologie? Czym się różnią? Odpowiedzi wszystkie pytania dotyczące docieplania budynków znajdziesz w tym dziale.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

user99789
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 05 paź 2020, 14:17
Tynkowanie domku na działce

autor: user99789 » 05 paź 2020, 14:25

Witam,
Posiadam nie duzy domek na ogródkach działkowych ktory chciałbym otynkować. Z racji ze jestem w nim tylko latem nie jest potrzebny steropian. Domek jest zrobiony z pustaków tzw "max". Zalezy mi na budzetowym otynkowaniu badz tez wykonczeniu scian zewnetrznych tak, aby nie "raziły w oczy". Mysle ze sam powinienem dac rade :)
Potrzebuje informacji jaka technologie moge zastosowac i jakie to moga byc koszty.
Pozdrawiam

user99789
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 05 paź 2020, 14:17
Re: Tynkowanie domku na działce

autor: user99789 » 15 paź 2020, 13:06

Refresh.....................................................

Tomasz_Brzeczkowski
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 24649
Rejestracja: 16 mar 2006, 13:07
Lokalizacja: Warszawa
Re: Tynkowanie domku na działce

autor: Tomasz_Brzeczkowski » 22 paź 2020, 7:48

user99789 pisze:Witam,
Posiadam nie duzy domek na ogródkach działkowych ktory chciałbym otynkować. Z racji ze jestem w nim tylko latem nie jest potrzebny steropian. Domek jest zrobiony z pustaków tzw "max". Zalezy mi na budzetowym otynkowaniu badz tez wykonczeniu scian zewnetrznych tak, aby nie "raziły w oczy". Mysle ze sam powinienem dac rade :)
Potrzebuje informacji jaka technologie moge zastosowac i jakie to moga byc koszty.
Pozdrawiam

Styropian na ściany, o czym nie wszyscy wiedzą, nie służy izolowaniu zimą, bo ściana odprowadzi ciepło przez fundament do gruntu, a styropian tylko zatrzyma wodę, a jest właśnie na lato, zatrzymuje zyski słoneczne i dom się tak nie nagrzewa.
Jeżeli nie ma styropianu, to można rozważyć samo pomalowanie, będzie widać fajna fakturę.
HVAC - najtańszy komfort.


Wróć do „Docieplanie budynków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

Gotowe projekty domów