Gdzie kupić dobrą odzież roboczą?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

wiktorwiktor85
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 12 gru 2015, 14:54
Re: Gdzie kupić dobrą odzież roboczą?

autor: wiktorwiktor85 » 10 lut 2020, 12:47

Jeżeli ktoś z was szuka dobrego sklepu z odzieżą roboczą to ja polecam sklep DELTA BHP
Hurtownia odzieży roboczej z siedzibą w Łodzi. Polecam ten punkt bo mają szeroki asortyment i przystępne ceny.

blaringperformer
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2020, 10:37
Re: Gdzie kupić dobrą odzież roboczą?

autor: blaringperformer » 18 lut 2020, 10:39

Jednym z lepszych sklepów sprzedających odzież roboczą jest Protego. Można w nim kupić absolutnie wszystko co może być potrzebne. Zwłaszcza wybór rękawic ochronnych mają imponujący.

Mareczek21
Aktywny
Aktywny
Posty: 129
Rejestracja: 12 cze 2012, 9:02
Re: Gdzie kupić dobrą odzież roboczą?

autor: Mareczek21 » 16 mar 2020, 20:34

Ja właśnie tutaj w Obuwie Robocze24 przeglądam klapki medyczne. Obuwie robocze potrzebne jest w wielu różnych branżach. Najważniejsza jest dobra jakość wykonania oraz to, żeby obuwie czy też odzież posiadały odpowiednie atesty. W końcu ma to być odzież , która ma pomagać w pracy i nas odpowiednio chronić.

Awatar użytkownika
Tomek5
Aktywny
Aktywny
Posty: 239
Rejestracja: 18 lis 2014, 11:18
Re: Gdzie kupić dobrą odzież roboczą?

autor: Tomek5 » 07 kwie 2020, 11:55

Moim zdaniem również warto jest skorzystać z ofert internetowych sklepów, które specjalizują się w sprzedaży odzieży roboczej. Kiedyś kupowałem odzież dla pracowników stacjonarnie, w ostatnim czasie preferuję raczej sklepy internetowe.
Najczęściej mają największy wybór i oferują bardzo konkurencyjne na rynku ceny. Możesz skorzystać z rabatów i promocji. Szczególnie w przypadku większych zamówień czy dla stałych klientów.

Do tej pory kupowałem ubrania robocze dla pracowników w kilku hurtowniach, jednak najbardziej zadowolony bylem chyba z hurtowni Ferpol:
Ferpol Odzież robocza – BHP
ul. M.C Skłodowskiej 98
96-100 Skierniewice
tel: 46 832 80 20

Tutaj masz pełne dane kontaktowe. Bardzo duży wybór odzieży roboczej dla wielu stanowisk jak również korzystne ceny. I doradztwo.

freddie
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 28 mar 2020, 14:58
Re: Gdzie kupić dobrą odzież roboczą?

autor: freddie » 26 maja 2020, 19:16

Odzież, a przede wszystkim obuwie robocze powinny być najwyższej jakości, w końcu mają chronić nas w pracy. Osobiście szukałem butów ze stalowym podnoskiem. Zależało mi na tym by spełniały wymogi oraz były wygodne. Świetną parę znalazłem w sklepie Safe Style. Wykonane są ze skóry naturalnej, dlatego nawet po całym dniu noszenia moje stopy są w dobrej kondycji.

DarekK80
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 09 lip 2020, 10:16
Re: Gdzie kupić dobrą odzież roboczą?

autor: DarekK80 » 17 sie 2020, 19:51

Myślę, że możesz sprawdzić także ofertę firmy Mbtechnika. Niedawno zamówiłem stamtąd rękawice jednorazowe, kombinezony i maski. Posiadają bardzo dobrą jakość oraz staranne wykonanie. Pełną ofertę możesz znaleźć na ich stronie internetowej.

Jan478
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 wrz 2020, 14:16
Re: Gdzie kupić dobrą odzież roboczą?

autor: Jan478 » 29 wrz 2020, 14:22

Mogę śmiało polecić odzież roboczą od firmy LOGO, szczególnie ubrania na zimę, ocieplane. Mają dobrej jakości odzież roboczą i ochronną. Można też od razu zamówić u nich ubrania z własnym logo. Dobra jakość i obsługa potrafi doradzić.

adiz
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2020, 14:21
Re: Gdzie kupić dobrą odzież roboczą?

autor: adiz » 06 paź 2020, 14:27

Witam,
jestem tu nowy zawsze zaopatruje się w odzież w firmie bhpsklep.online firma jest nowa ale mam dużo wybór rzeczy polecam Wam bardzo duży wybór rozmiaru.

grrregg
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 20 paź 2012, 9:47
Re: Gdzie kupić dobrą odzież roboczą?

autor: grrregg » 13 paź 2020, 21:20

jestem mega zadowolony z kupienia sobie do pracy ogrzewanej kamizelki milwaukee, nie muszę już nakładać stosu ubrań, jest mi ciepło podczas pracy, nie mam skrępowanych ruchów, nosi się ją wygodnie

karik
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:32
Re: Gdzie kupić dobrą odzież roboczą?

autor: karik » 15 paź 2020, 21:26

Też zainwestowałem w taką odzież tylko u mnie ogrzewana kurtkę Milwaukee. Warto było kupić, bo pracuje się o wiele bardziej komfortowo. Jest ciepło, wygodnie, kurtka nie krępuje ruchów, na razie w chodniejsze dni działam na najniżsyzm stopniu ogrzewania a i tak mi bardzo ciepło

bruno9
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 02 lip 2020, 11:07
Re: Gdzie kupić dobrą odzież roboczą?

autor: bruno9 » 29 paź 2020, 13:06

Gdzie kupić dobrą odzież roboczą? Ja polecam MMG ubrania robocze. Zakupiłem tam wszystkie ubrania robocze pracowników mojej firmy.

Jan478
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 wrz 2020, 14:16
Re: Gdzie kupić dobrą odzież roboczą?

autor: Jan478 » 04 lis 2020, 10:52

Mogę śmiało polecić odzież roboczą od Logo. Bardzo dobra jakość za właściwą cenę, duży wybór i nietypowe rozmiary - co już nie tak łatwo znaleźć. Szczególnie jestem zadowolony z oferty polarów i kurtek roboczych.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości

Gotowe projekty domów