Kosiarka NAC . Czy warto ?

Czy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ogrodu z tarasem czy malutkiego balkonu musimy się zastanowić nad aranżacją tego miejsca i doborem roślin. Tutaj znajdziesz inspiracje, ciekawe pomysły i nietypowe rozwiązania związane z tym tematem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

grrregg
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 20 paź 2012, 9:47
Re: Kosiarka NAC . Czy warto ?

autor: grrregg » 19 sie 2020, 21:45

Z takich przystępniejszych marek to na pewno ryobi mogę polecić, mam ich sprzęt na akumulator i jest bardzo fajny, dobrze przycina, łatwiejszy ma rozruch niż spalinowa, a moc robi wrażenie. Odpada tutaj problem przycięcia kabla, czy tego że nam zbraknie o paliwo tez sie nie trzeba martwic

anianast
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 11 kwie 2018, 8:35
Re: Kosiarka NAC . Czy warto ?

autor: anianast » 27 wrz 2020, 18:39

Hej, NAC jest dobry, ale można też przemyśleć kosiarka elektryczna grizzly.

Rokiko
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 14 mar 2016, 11:00
Re: Kosiarka NAC . Czy warto ?

autor: Rokiko » 27 wrz 2020, 19:10

Obecnie nad firmą NAC trzeba się mocno zastanowić bo wszystko robione w chinach. Ja mam kosiarkę NAC z przed 10 lat i ostatnio rozbierałem silnik T675 mam żeliwną tuleję i rozrząd który jest metalowy wraz z zębatką (takie silnik to dzisiaj rzadkość). W nowych silnikach rząd to wałek palstikowy wraz kołem zębatym słabe uszczelki itd. Dzisiaj generalnie ciężko kupić kosiarkę która będzie trwała w przystępnej cenie, a te droższe czasem też mają spore problemy.

Jeżeli potrafisz sam naprawiać takie sprzęty to możesz kupić NAC bo po gwarancji szkoda kasy na serwis bo wychodzi bardzo drogo.

Ciekawostką jest np. to że ostatnio kupiłem nuż do kosiarki NAC oryginalny i co w porównaniu z tym który mam jeszcze od nowości jest on bardzo miękki i szybko się tępi. Moim zdaniem tragedia.


Wróć do „Ogrody, balkony i tarasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości

Gotowe projekty domów