Doświadczenia z gontem marki TECHNONICOL

Dachówka ceramiczna, dachówka cementowa a może blachodachówka? Jeżeli stoisz obecnie przed takim wyborem to koniecznie musisz poradzić się innych którzy mają już te doświadczenia za sobą. Zapytaj się, które pokrycie dachowe jest najlepsze.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

Nioska
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 31 sie 2020, 18:27
Doświadczenia z gontem marki TECHNONICOL

autor: Nioska » 31 sie 2020, 18:47

Witajcie,

przymierzam się do pokrycia dachu gontem bitumicznym, zdaje sobie sprawę, że jest to średnie rozwiązanie jednakże inwestorzy uparli się na ten typ pokrycia bo taki sie podoba i kropka. Postanowiłem zainwestować w dobrej jakości papę podkładową sbs, jednakże portfel nie wystarczy już na gont marek takich jak: BP, Owens itd w cenach ponad 40 zł/m2. Dlatego chciałem zapytac Was Forumowiczów: jakie macie doswiadczenia i wiedzę w tym temacie. Jaki gont polozyc w cenie do 25-30 zł /m2 z przesyłką?

Znalazłem rosyjski gont marki Technonicol serii Rancho 25 zł/m2 gwarancja 25 lat oraz Jazz 29 zł/m2 gwarancja 50 lat. Są to gonty dwuwarstwowe modyfikowane. W sieci jest bardzo mało opinii uzytkowników tych gontów. Prosze o Wasze zdanie w tym temacie.

informacje o moim dachu:
dach dwuspadowy typu mansardowego (bez kalenicy)/ pow. 70 m2/ krokwie pokryte folią wysoceparoprzepuszczalną, na krokwiach kontrłaty/ pełne odeskowanie/papa sbs/ wyposazony w komin leiera/ domek na wzniesieniu gdzie wystepują bardzo silne wiatry

z góry dziekuję ;)

Wróć do „Pokrycia dachowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości

Gotowe projekty domów