BUDOWLANY SKLEP INTERNETOWY - myślę że genialny pomysł

Planujesz budowę lub remont? Zastanawiasz się jakie materiały wykorzystać? W tym dziale znajdziesz opinie na temat różnego rodzaju materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych. Możesz też podzielić się swoimi doświadczeniami.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

pytaniepomoc1
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 28 mar 2018, 14:50
Re: BUDOWLANY SKLEP INTERNETOWY - myślę że genialny pomysł

autor: pytaniepomoc1 » 28 mar 2018, 14:52

Pomysł jest świetny, może ktoś tutaj wie czy w Castoramie da się zamówić jakieś cięższe rzeczy przez internet z dostawą typu cement, czytałem opinie na http://opiniuj24.pl/opinie/Castorama, ale nie było opinii by ktoś coś cięższego zamówił.

mlekoslaw
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 321
Rejestracja: 12 lis 2018, 18:14
Re: BUDOWLANY SKLEP INTERNETOWY - myślę że genialny pomysł

autor: mlekoslaw » 23 maja 2019, 19:10

Pomysł bardzo dobry - sam często zamawiam narzędzia przez internet bo najzwyczajniej w świecie nie lubię przepłacać. Gdyby ktoś szukał to na stronie firmy spectool mają w bardzo dobrej cenie.

DarekK80
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 09 lip 2020, 10:16
Re: BUDOWLANY SKLEP INTERNETOWY - myślę że genialny pomysł

autor: DarekK80 » 19 lip 2020, 17:10

Na rynku istnieje wiele sprawdzonych hurtowni budowlanych z wieloletnim doświadczeniem. Ja często zamawiam materiały budowlane z hurtowni arsen. Posiadają w ofercie m.in. narzędzia, farby, materiały wykończeniowe oraz przyrządy do malowania. Gwarantują bardzo atrakcyjne ceny oraz szybką dostawę towaru.

arekkus87
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 16 kwie 2023, 19:05
Re: BUDOWLANY SKLEP INTERNETOWY - myślę że genialny pomysł

autor: arekkus87 » 16 kwie 2023, 20:02

Masz rację! Zakupy internetowe są o wiele szybsze i wygodniejsze. Owszem trzeba zapłacić za przesyłkę, ale zaoszczędzony czas jest cenniejszy.


Wróć do „Materiały budowlane - opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Gotowe projekty domów