Sofa do salonu ? cóż za komfort!

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Sofa do salonu ? cóż za komfort!

autor: Redakcja » 07 sie 2015, 10:56

Wielofunkcyjna sofa od Roche Bobois. Swoja praktycznością daje wiele możliwości jej użytkowania. Sofę można ... Sofa do salonu ? cóż za komfort! >>
Redakcja

michaal85
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 534
Rejestracja: 15 gru 2014, 13:06
Re: Sofa do salonu ? cóż za komfort!

autor: michaal85 » 12 sie 2015, 11:22

Jeśli chodzi o biel w salonie, jestem jak najbardziej na tak! ;)

Kolba8
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 lut 2020, 10:13
Sofa do salonu – cóż za komfort!

autor: Kolba8 » 20 lut 2020, 10:15

Bardzo fajna mój brat ma taką i my początkowo myśleliśmy o takiej, ale po remoncie mieszkania w zeszłym roku zdecydowaliśmy się na nieco nowocześniejszy wystrój i nowocześniejsze wyposażenie np sofa z home&sofa. Nowocześnie, wygodnie i bardzo funkcjonalnie!

marta29
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 04 lis 2019, 9:13
Re: Sofa do salonu ? cóż za komfort!

autor: marta29 » 13 maja 2020, 6:25

Jeśli mowa o świetnych i komfortowych sofach do salonu, to polecam model como od puszmana :) Ma uniwersalny wygląd, tak więc sprawdzi się świetnie w pomieszczeniach urządzonych w rozmaitych stylach i jest naprawdę wygodna :)

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 493
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Sofa do salonu ? cóż za komfort!

autor: martan » 17 lip 2020, 10:54

Sam wolę narożniki, bo jest o wiele wiecej miejsca na wypoczynek. Z drugiej strony wiem, ze nie każde pomieszczenie daje możliwość wstawienia do niego narożnika. Niekiedy nie ma miejsca na taki mebel. I dobrze jest poszukać po prostu wygodnej sofy. Zawsze mozna postawić obok niej fotel z podnóżkiem ( opcja bardziej mobilna bo taki fotel można postawić bez problemu w każde miejsce mieszkania) A podnóżek może stanowić dodatkowe miejsce do siedzenia dla gości.
Jeśli chodzi o kolor, polecam szare meble. Do szarości pasuje praktycznie wszystko. Jest również łatwa w utrzymaniu w czystości.
http://www.forumbudowlane.pl/

MoniMil
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 26 paź 2018, 7:59
Re: Sofa do salonu ? cóż za komfort!

autor: MoniMil » 04 sie 2020, 9:31

U mnie jest właśnie remont salonu i zdecydowałam się na coś innego niż dotychczas: [więcej informacji poprzez PW]

MariuszMarcz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 17 cze 2020, 10:55
Re: Sofa do salonu ? cóż za komfort!

autor: MariuszMarcz » 04 sie 2020, 10:14

Sofy są ok ale mnie żona namawia na narożnik i chyba się w końcu zgodzę bo mega mi się podobają a kto by do nas nie przyszedł to pyta czemu nie mamy jeszcze narożnika bo pasowałby u nas idealnie


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości

Gotowe projekty domów