Czy warto zdecydować się na ubezpieczenie turystyczne?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Kasper87
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 57
Rejestracja: 01 sie 2019, 13:17
Re: Czy warto zdecydować się na ubezpieczenie turystyczne?

autor: Kasper87 » 04 gru 2019, 18:11

Myślę że jak najbardziej. Tego typu pakiety medyczne to wedlug mnie swietne rozwiązanie i warto zadbac o to zebysmy czuli sie bezpiecznie na wszelkich wyjazdach i tym podobnych. Ja zawsze przed jakimkolwiek wyjazdem dbam o to by być odpowiednio ubezpieczonym.

bukowska
Aktywny
Aktywny
Posty: 174
Rejestracja: 17 maja 2014, 23:23
Re: Czy warto zdecydować się na ubezpieczenie turystyczne?

autor: bukowska » 22 kwie 2020, 13:10

Zawsze jak wyjeżdżam za granicę choćby na kilka dni, to biorę ubezpieczenie turystyczne, bo tak naprawdę nikt nie jest w stanie przewidzieć, co się może zdarzyć. Przezorny zawsze ubezpieczony, jak to mówią. Zawsze można skorzystać z usług agenta ubezpieczeniowego, który dopasuje ofertę pod nasze potrzeby i budżet., wtedy nie trzeba przeglądać każdej oferty z osobna.

elizjusz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 99
Rejestracja: 21 gru 2015, 18:25
Re: Czy warto zdecydować się na ubezpieczenie turystyczne?

autor: elizjusz » 10 cze 2020, 21:08

No a czemu by nie ? To wszystko tez zalezy czy podróżujemy z biura podróży czy np na własna rękę. Jak jedziemy z biura podróży to też zazwyczaj mamy już z góry przypisane ubezpieczenie. jak z kolei jedziemy sami, to sami sobie też je musimy wykupić. Co do ubezpieczeń podróżnych to myślę, ze warto też zajrzec tutaj.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości

Gotowe projekty domów