Szkolenia dla pracowników

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

monikabert90
Aktywny
Aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 16 lis 2016, 17:21
Re: Szkolenia dla pracowników

autor: monikabert90 » 29 paź 2019, 13:54

Moim zdaniem każdy pracownik powinien również zostać przeszkolony z zakresu przepisów RODO związanych z ochroną danych osobowych :) Takie szkolenia są organizowane na przykład przez Inspektorów Danych Osobowych, polecam sobie o nich poczytać ;)

kilor
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 17 maja 2018, 19:04
Re: Szkolenia dla pracowników

autor: kilor » 11 lis 2019, 0:46

Teraz można szkolić online pracowników. Różne szkolenia dla pracowników znajdziecie na iNauka.

Kateryna
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2019, 11:47
Re: Szkolenia dla pracowników

autor: Kateryna » 13 lis 2019, 11:48

Nasze szkolenia sprzedażowe zrobione są dla pracowników oraz menedżerów w departamentach sprzedaży i handlu, którzy na co dzień zajmują się kontaktem z klientami i są odpowiedzialni za sprzedaż produktów lub usług. Zastosowanie technologii i narzędzi w trakcie szkoleń pozwala na rozwój umiejętności i kompetencji sprzedażowych a także budowanie partnerskich relacji z nabywcami.

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Szkolenia dla pracowników

autor: ArkadiuszKrol » 22 lis 2019, 18:50

U mnie w zakładzie pracy także są prowadzone cykliczne szkolenia dla pracowników. Niedawno mieliśmy organizowany kurs na wózki widłowe oraz koparko-ładowarki przez firmę edukatorkursy.pl. Pracownicy są bardzo zadowoleni, że mogą się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje.

Marian_55
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 09 mar 2016, 19:58
Re: Szkolenia dla pracowników

autor: Marian_55 » 04 lut 2020, 10:18

Bardzo fajne szkolenia są organizowane i przeprowadzane przez firmę szkoleniową GenWhy. Ostatnio wysłałem pracowników na szkolenia sprzedażowe i byli bardzo zadowoleni. Relacjonowali, że szkolenia są prowadzone w formie warsztatów więc nikt ich nie zanudzał długimi wykładami, które niewiele wnoszą tylko cały czas mieli różne zadanie do wykonania, które pomagają w nawiązywaniu kontaktu z klientem i zachęcenia go do kupienia danego produktu.
Ostatnio zmieniony 10 mar 2020, 9:20 przez Marian_55, łącznie zmieniany 1 raz.

kitti32
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 10 kwie 2019, 11:58
Re: Szkolenia dla pracowników

autor: kitti32 » 27 lut 2020, 23:23

Dla pracowników według mnie warto jest zrobić szkolenia z zakresu pierwszej pomocy. Mega istotna sprawa. Taka wiedza może uratować komuś życie. Jak macie firmy to zobaczcie sobie często oferują super kursy z zakresu pierwszej pomocy.

EwaNowak
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 03 mar 2020, 10:44
Re: Szkolenia dla pracowników

autor: EwaNowak » 03 mar 2020, 11:19

Wg mnie szkolenia są równie ważne jak system kafeteryjny dla pracowników. Można skorzystać z różnych możliwości, nawet tych oferowanych przez internet jak np. fitqbe. Przynosi to korzyści pracodawcy jak i pracownikom, a o to chyba chodzi, prawda?

ess_szymon
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 04 mar 2020, 0:19
Re: Szkolenia dla pracowników

autor: ess_szymon » 04 mar 2020, 0:25

W mojej firmie mniej więcej co pół roku odbywamy nowe szkolenia

Elzza
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 20 paź 2017, 7:23
Re: Szkolenia dla pracowników

autor: Elzza » 18 maja 2020, 9:55

Szkolenia dla pracowników to ważna sprawa. Mogę ci polecić firmę, z której szkoleń już kilka razy nasz firma korzystała i pracownicy byli z nich zadowoleni. Jest to Nadbałtyckie Centrum Edukacji Lingwista. Firma od lat zajmuje się edukacją dorosłych, prowadzi szkoły zawodowe, szkoły medyczne, a także ośrodek doskonalenia nauczycieli. Oferują różnego typu szkolenia i kursy, na najwyższym poziomie, z ciekawym programem i świetną kadrą. Jest to szkoła sprawdzona i godna zaufania.

klaudia844
Aktywny
Aktywny
Posty: 143
Rejestracja: 06 cze 2016, 9:57
Re: Szkolenia dla pracowników

autor: klaudia844 » 19 maja 2020, 15:43

Zapoznajcie się z ofertą stołecznego ośrodka Kontimex. Na tle innych można zauważyć, że oferta kursów i szkoleń jest naprawdę duża. No i ceny stosunkowo niskie.

JAGERMAZDAY
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 cze 2020, 1:15
Re: Szkolenia dla pracowników

autor: JAGERMAZDAY » 05 paź 2021, 18:11

Jeśli jest to dla Ciebie ważne, dlaczego nie spróbujesz zmusić swoich pracowników do nauki języka obcego? Byli znacznie mądrzejsi i bardziej towarzyscy. Jeśli chcesz spróbować to zrobić, bardzo polecam, abyś spróbował. Jestem pewien, że na pewno będziesz zadowolony z jego używania.

Norek77
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 28 lut 2017, 12:09
Re: Szkolenia dla pracowników

autor: Norek77 » 24 lis 2021, 6:05

U nas w firmie dużym zainteresowaniem cieszą się kursy dla spawaczy. Jest spore zapotrzebowanie na osoby, które umieją spać i mają odpowiednie uprawnienia. Najczęściej swoich pracowników wysyłamy na kursy organizowane przez Centrum Szkoleń Zawodowych, które działa w Gdańsku. Wszystkie szkolenia i kursy spawalnicze tam organizowane, zakończone są egzaminem nadającym uprawnienia Towarzystw Kwalifikacyjnych PRS, IS, DNV, TÜV Rheinland. Kursy prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę inżynieryjną wykładowców i instruktorów oraz egzaminatora powołanego przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach.

asiaala
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 lut 2022, 18:30
Re: Szkolenia dla pracowników

autor: asiaala » 25 lut 2022, 18:33

ja myślę nad tym, czy wysłać pracowników z działu handlowego na szkolenie. Chcę by poznali nowe techniki sprzedażowe. Pytanie czy taka inwestycja w pracownika się opłaca i czy można normalnie to wliczyć w koszty?


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości

Gotowe projekty domów