Dobry architekt wnętrz ?

Nie zapominajmy o takich pomieszczeniach jak garaż, suszarnia, spiżarka. Jak wykorzystać przestrzeń w naszych domach na takie miejsca, czy są one potrzebne? Dowiedz się, co inni sądzą na ten temat.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Szydlak
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2020, 12:52
Dobry architekt wnętrz ?

autor: Szydlak » 13 maja 2020, 13:07

Mam firmowe biuro do zaaranżowania i szukam kogoś kto się takimi projektami zajmuje. Znacie jakąś pracownię, która specjalizuje się właśnie w takich komercyjnych projektach. Najlepiej jakaś firma z doświadczeniem, którą znacie i sprawdziliście, i która właśnie ma za sobą projektowanie biur.

Evans
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 27 mar 2020, 8:49
Re: Dobry architekt wnętrz ?

autor: Evans » 15 maja 2020, 10:51

Sprawdź sobie może ofertę Sarna Architekci. Bardzo doświadczony zespół architektów, architektów wnętrz, którzy mają świetnie przygotowaną ofertę i za sobą bardzo wiele różnych projektów, w tym również sporo takich komercyjnych, jakieś pomieszczenia biurowe i tym podobne więc myślę, że będą w stanie dla Ciebie zrobić projekt.

PiotrDunik
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 15 kwie 2014, 14:52
Kontaktowanie:
Re: Dobry architekt wnętrz ?

autor: PiotrDunik » 23 lip 2020, 14:11

Architekci - 4ma Projekt, którzy realizowali nam projekt domu, zajmują się również komercyjnymi zleceniami. Na stronie mają portfolio, ale najlepiej zadzwonić lub napisać. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni. Pełen profesjonalizm, słuchanie potrzeb i ciągły kontakt.

budlake
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 26 cze 2022, 17:21
Re: Dobry architekt wnętrz ?

autor: budlake » 28 paź 2022, 20:46

Ja przy budowie swojego domu współpracowałam z firmą architektoniczną. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej przez nich pracy, wszystko poszło szybko i sprawnie. Firma spełniła moje oczekiwania i stworzyła dla mnie komfortową przestrzeń do życia, projektowanie wnętrz z nimi było przyjemnością.

e-Rzecznik Śnieżka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1227
Rejestracja: 25 maja 2012, 8:26
Kontaktowanie:
Re: Dobry architekt wnętrz ?

autor: e-Rzecznik Śnieżka » 27 lut 2023, 22:38

Szanowni Państwo,
skorzystanie z pomocy profesjonalnego projektanta pomoże osiągnąć oczekiwany efekt, jak również uniknąć potencjalnych błędów. Przy wyborze aranżacji wnętrza warto również zapoznać się z praktycznymi poradami oraz inspiracjami.


Wróć do „Pomieszczenia inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

Gotowe projekty domów