"Jurex" Zakład Stolarski J. Tylec

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

BozenkaL
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2020, 12:02
"Jurex" Zakład Stolarski J. Tylec

autor: BozenkaL » 24 lut 2020, 12:04


BozenkaL
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2020, 12:02
"Jurex" Zakład Stolarski J. Tylec

autor: BozenkaL » 24 lut 2020, 12:04

Ja to robię tak, że często szukam inspiracji w sieci. Jeśli coś bardzo mi się spodoba, nie zastanawiam się tylko zamawiam. Jednak w przypadku wymarzonej szafy, nie mogłam sobie na nią pozwolić, gdyż producent nie miał dostępnej w mniejszym wariancie, który zmieściłby się w moją sypialnianą przestrzeń. Na szczęście znalazłam Pana Jerzego. Wykonał dla mnie szafę o jakiej marzyłam :) POLECAM!

Emil1234
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2020, 10:07
"Jurex" Zakład Stolarski J. Tylec

autor: Emil1234 » 07 maja 2020, 10:09

Wykonanie pierwsza klasa. Skorzystałem z usług i polecam innym . Mam teraz piękne schody i drzwi. Uczciwość i profesjonalizm, zatem polecam!

Tomasz333
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2020, 7:26
"Jurex" Zakład Stolarski J. Tylec

autor: Tomasz333 » 07 wrz 2020, 7:28

Doceniam za podejście do klienta. Bardzo polecam Firmę Jurex. Robiłem u nich schody. Widać jakość użytych materiałów i całościowe wykonanie prac. Wszystko na wysokim poziomie. Firma Jurex ma rozsądne ceny a przede wszystkim terminy, z których w 100% się wywiązuje!

HannaWinnicka09
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2021, 8:16
"Jurex" Zakład Stolarski J. Tylec

autor: HannaWinnicka09 » 11 lut 2021, 8:18

Zamawialiśmy w Jurexie drzwi wykonane z drewna litego. Są pięknym elementem wykończeniowym naszego wnętrza. Drzwi są nie tylko wytrzymałe i solidne, ale także bardzo eleganckie. Materiał z jakiego zostały wykonane jest najwyższej jakości! To już kolejny projekt zrobiony przez Pana Jerzego. Bez wątpienia będzie jeszcze okazja, aby poprosić go o pomoc! :)


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości

Gotowe projekty domów