Oprawy awaryjne wymogi

Aranżacja wnętrz to także odpowiednie światło. Prawidłowe rozmieszczenie oświetlenia w pomieszczeniach mieszkalnych jest bardzo istotną kwestią. Sprawdź jakie oświetlenie będzie najlepsze do Twojego wnętrza.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

kazi84
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2013, 19:08
Oprawy awaryjne wymogi

autor: kazi84 » 06 cze 2013, 19:46

Chciałem poruszyć temat wymogów dotyczących stosowania opraw awaryjnych. Interesują mnie głównie kwestie:
1. Jakiego typu oprawy awaryjne należy stosować w pomieszczeniach użyteczności publicznej
2. Od czego jest uzależnione stosowanie lamp awaryjnych LED, świetlówkowych ?
3. Jakie są wymogi co do jakości i czasu pracy oprawy?

MyLed
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 60
Rejestracja: 21 maja 2013, 19:45
Kontaktowanie:
Re: Oprawy awaryjne wymogi

autor: MyLed » 03 lip 2013, 14:34

temat opraw awaryjnych był już poruszany na forum,zarówno w kwestii jakości oświetlenia jak i konkretnych wymogów. Na pewno muszą mieć swoje zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej,to kluczowa kwestia. Całą resztę znajdziesz w wyszukiwarce,wystarczy tylko wpisać interesujące Cię hasło.

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 504
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Oprawy awaryjne wymogi

autor: Złotowłosa » 28 kwie 2020, 9:21

Gdzie kupowaliście takie oświetlenie?

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 493
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Oprawy awaryjne wymogi

autor: martan » 29 kwie 2020, 6:30

Polecam skontaktowanie się z producentem, jest nim firma Tm. Powinni doradzić Ci odpowiednie oświetlenie dla pomieszczenia. Oferowane przez nich oświetlenie posiada odpowiednie certyfikaty. Wszystkie urządzenia, jakie mają na celu zapewniać bezpieczeństwo, powinny spełniać określone przepisami prawa normy – dotyczy to również opraw awaryjnych i kierunkowych. https://tmtechnologie.pl/

Nie polecam kupowania najtańszego oświetlenia z niesprawdzonego źródla bo potem moze skutkować to poważnymi problemami dotyczącymi kwestii bezpieczeństwa.
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2020, 11:17 przez martan, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.forumbudowlane.pl/

Michałek358
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2020, 9:24
Re: Oprawy awaryjne wymogi

autor: Michałek358 » 29 kwie 2020, 9:26

[quote="Złotowłosa"]Gdzie kupowaliście takie oświetlenie?[/quote]
Ja zamawiałem w tamtym roku smd led oprawy awaryjne przez internet. W miarę szybka realizacja, a z lampami narazie nie ma żadnych problemów.


Wróć do „Oświetlenie wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości

Gotowe projekty domów