Ocieplenie stropu drewnianego

Hałas w mieszkaniu czy domu może znacząco obniżyć komfort mieszkania. Straty ciepła przekładają się na rachunki za ogrzewanie. Co zrobić, żeby dom był cichy i ciepły? Jak odciąć się od hałasu i płacić mniej za ogrzewanie? Porady znajdziesz tutaj.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Robert1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2020, 21:01
Ocieplenie stropu drewnianego

autor: Robert1986 » 27 kwie 2020, 21:15

Witam wszystkich serdecznie . Poproszę o fachową poradę dotyczącą ocieplenia stropu drewnianego . Jest to stary dom , belki są drewniane a do nich pod spotem przybite są deski . Do desek przykręcone regipsy. Jestem zielony w tych sprawach ocieplenia bo już za dużo się naczytałem ci jest lepsze a co najlepsze . Jaka folia jaką wata jaką pianka... Masakra . Poprosił bym o poradę czym mam to ocieplić czy wełna i pod wełnę dać zwykła folie potem wełnę i jeszcze raz folie czy lepszym rozwiązaniem będzie pianka ... W przyszłości chce poddasze zrobić jako użytkowe . Bardzo proszę o pomoc bo już mam dość ludzi którzy wypisują głupoty a ja je czytam ... Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Wróć do „Izolacje termiczne i akustyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

Gotowe projekty domów