zdecydowanie nie polecam wykonawcy

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

kpul1
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:04
zdecydowanie nie polecam wykonawcy

autor: kpul1 » 27 kwie 2020, 10:24

Witam, niestety dopadło to również mnie.
Szukając ekipy remontowej domu natknęłam się na pewnego Pana z Otwocka, zaoferował dość ciekawą stawkę po wstępnym zapoznaniu z projektem, nie był najtańszy ani również nie był najdroższy.
Przez pierwsze kilka dni bardzo dobrze się współpracowało..
W następnym tygodniu, Pan po prostu zadzwonił i powiedział, że nie może przyjechać podając powód. Jasne, rozumiem- jest również człowiekiem.. Ale do rzeczy, kiedy już wrócił do pracy zaczął narzucać mi własne racje, że jego zdaniem lepiej będzie tak a nie tak jak w projektach. Odrzuciłam jego propozycje oraz dodałam, że chce aby było tak jak w projektach. Zostawiłam mu klucze i powiedziałam, że wrócę za tydzien..
Pan całkowicie zlekceważył to co do niego mówiłam, zrobił wszystko po swojemu a nie tak jak w projektach, dodatkowo przedstawił mi faktury za materiał, które były całkowicie oszukane, na remont jednego pokoju ok. 25m2 zużył rzekomo 25 worków tynku GOLDBAND.. JAK? NIE WIEM. PLUS różne inne dodane materiały.. Oczywiście zakończyłam z nim współprace.
Zdedycowanie nie polecam Pana DAMIANA z OTWOCKA, który jeździ białym busem VW.

Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 30 gości

Gotowe projekty domów