Kryształowy żyrandol

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Gocha67
Aktywny
Aktywny
Posty: 159
Rejestracja: 23 gru 2017, 10:21
Re: Kryształowy żyrandol

autor: Gocha67 » 07 lis 2018, 16:02

Stojące lampy i żyrandole do salonu zakupiłem u phenomena-light. Są bardzo eleganckie. Kolorem i kształtem pasują do wystroju wnętrza salonu. Natężenie światła możemy dowolnie regulować.

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Kryształowy żyrandol

autor: malaka » 08 lis 2018, 10:10

Mi się takie żyrandole nie podobają. Są zbyt ozdobne.

bukowska
Aktywny
Aktywny
Posty: 174
Rejestracja: 17 maja 2014, 23:23
Re: Kryształowy żyrandol

autor: bukowska » 02 kwie 2020, 15:27

Wiesz dużo zależy od tego, jaką się na aranżacje w domu, bo do wnętrz minimalistycznych takie żyrandole kryształowe to jak najbardziej pasują, tylko że to drogie rzeczy. W Meble Klero można je kupić trochę taniej, bo to outlet meblowy. Ja uważam, że takie oświetlenie to super opcja. Kto powiedział, że oświetlenie musi być dopełnieniem wnętrza?!

snowflower
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 03 kwie 2020, 8:25
Re: Kryształowy żyrandol

autor: snowflower » 03 kwie 2020, 8:32

Fakt. Takie żyrandole zwykle są dość sporych rozmiarów, ale jeśli ma się mieszkanie np w kamienicy tak jak ja to można sobie pozwolić. Na początku też się bałam, że będzie mnóstwo zachodu z czyszczeniem, ale mam taką fikuśną szczotkę do odkurzacza i dobrze się tym zbiera kurz z tych kryształków. U mnie pod sufitem króluje: [więcej na mlamp.pl]

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 504
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Kryształowy żyrandol

autor: Złotowłosa » 03 sie 2020, 5:59

Nie rozumiem czemu tak wiele osob tutaj obawia się czyszczenia. Czyszczenie jak czyszczenie, czyścić musicie praktycznie każda lampę, nie tylko kryształową ;) Co jakiś czas trzeba przetrzeć. Kryształowe zyrandole wygladaja ładnie we wnętrzach eklektycznych, starodawnych oraz glamour. Trzeba je ładnie zespolić z pomieszczeniem.

Spory wybór jest w sklepie Elampy https://www.elampy.pl/sufitowe/2359-lam ... -f4fz.html
Obrazek

Ciekawie wyglada ta .


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości

Gotowe projekty domów