Adamek Zbigniew. Zakład stolarski, meble kuchenne, pokojowe

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Tomaszt84
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 07 sty 2019, 22:36
Adamek Zbigniew. Zakład stolarski, meble kuchenne, pokojowe

autor: Tomaszt84 » 07 sty 2019, 22:46


Tomaszt84
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 07 sty 2019, 22:36
Adamek Zbigniew. Zakład stolarski, meble kuchenne, pokojowe

autor: Tomaszt84 » 07 sty 2019, 22:46

Nie polecam! Meble przychodzą poobijane i niekompletne. Po zaplaceniu praktycznie zerowe szanse na reklamacje. Poprawki robią na odczep w związku z czym płacisz za pierwszy gatunek zostajesz z co najmniej drugim. Życzę jak najmniej klientów

moniaaa33
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2020, 10:54
Adamek Zbigniew. Zakład stolarski, meble kuchenne, pokojowe

autor: moniaaa33 » 02 kwie 2020, 10:56

Zupełnie nie rozumiem ludzi, którzy szukają tanich rozwiązań na lata. Ale nie o tym... Meble kuchenne od Pana Adamka zamówiłam ze względu na opinię mojej znajomej. Krótko mówiąc jestem Klientem z polecenia. Osoba polecająca mi meble od Pana Zbigniewa od 2 lat użytkuje wykonane przez niego meble kuchenne i po ich obejrzeniu, sama zdecydowałam się na tę firmę. Meble zostały zamontowane kilka dni temu i przyznam, że nie było większych niespodzianek, a wszystko finalnie wyszło bardzo dobrze. Dodam, że zamówione meble ze względu na fronty lakierowane na wysoki połysk nie były tanie, ale w porównaniu z konkurencją jednak cena bardzo dobra. Mam nadzieję, że nie będzie większych problemów w przyszłości, a póki co - ocena bardzo dobra - pozytywnie oceniam fachowca i wykonane meble kuchenne. Polecam z pełną odpowiedzialnością! Monika


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości

Gotowe projekty domów