Szukam jakiegoś o dobrego architekta

Adaptacja poddasza na wnętrze użytkowe jest świetnym pomysłem, jednak czasami bardzo trudnym w realizacji. Tutaj dowiesz się o wadach i zaletach urządzeniu na poddaszu na sypialni, salonu czy pokoju dziecięcego.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Onysz12
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 80
Rejestracja: 11 mar 2020, 8:15
Szukam jakiegoś o dobrego architekta

autor: Onysz12 » 30 mar 2020, 9:11

Szukam jakiegoś o dobrego architekta, który będzie w stanie zaaranżować mi mieszkanie. Samodzielnie w ogóle nie chce się w to bawić, bo nie mam do tego w ogóle żadnej wiedzy ani pomysłu więc najlepiej jak ktoś mi to od A do Z zaplanuje a potem zadba również o realizacje, abyśmy mogli wprowadzić się do gotowego, zaaranżowanego mieszkania.

Górka14
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 01 kwie 2020, 8:40
Re: Szukam jakiegoś o dobrego architekta

autor: Górka14 » 01 kwie 2020, 9:12

Sprawdź sobie www.sarna-architekci.pl – w Rzeszowie to jedno z takich biur architektów, które faktycznie zbiera wiele pozytywnych ocen i sporo osób korzysta z tych usług. Działa blisko 20 lat więc o dużym doświadczeniu można mówić i to również przekłada się na to jakie powstają u nich projekty.

budujenowydom1
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 30 mar 2020, 18:36
Re: Szukam jakiegoś o dobrego architekta

autor: budujenowydom1 » 01 kwie 2020, 12:41

Też szukałam jakiegoś dobrego architekta, który nie weźmie dużo za projekt, bo jak wiadomo pieniądze to my na dom jeszcze wywalimy :roll:
Z polecenia znajomych zajrzałam na MGprojekt, bo słyszałam że są warci polecenia, ktoś z was już korzystał? I może powiedzieć coś więcej? Dodatkowo zauważyłam, że mają aktualnie promocję - 20% na wszystkie projekty domów, czy ktoś już korzystał? Chętnie dowiem się czegoś więcej.


Wróć do „Wnętrza na poddaszu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości

Gotowe projekty domów