Problem z firmą budowlaną

Jak nie zginąć w gąszczu przepisów i co zrobić, by podejmowane przez nas prace były wykonane zgodnie z przepisami? Niedopełnienie przepisów prawa budowlanego może mieć bardzo poważne konsekwencje. Jeśli zastanawiasz się na jakie prace potrzebne jest pozwolenia na budowę, jak je uzyskać, jakie wymagania formalne trzeba spełnić ? tu znajdziesz pomoc.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

krzysiekprzymorze
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2020, 16:06
Problem z firmą budowlaną

autor: krzysiekprzymorze » 28 sty 2020, 16:19

Witam, mam pewien problem. Podpisałem umowę z firmą budowlaną na budowę domu, Właściciel firmy pokazał mi wyciąg, że taką działalność prowadzi, pokazał dowód osobisty i wgl - ale w imieniu tej firmy pracuje zupełnie inna osoba, która jak się okazało ma bardzo złe opinie i bardzo się ociągają z pracą.
Mówiąc prościej -
Pod przykrywką nowego "czystego" przedsiębiorstwa - dalej prowadzi działalność osoba, która powinna być wykasowana z rynku. Przez co zostałem wprowadzony w błąd. Bo o tym, że tą firmę prowadzi zupełnie ktoś inny dowiedziałem się po podpisaniu umowy.
Czy jest z tego jakieś wyjście?

Wróć do „Prawo budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości

Gotowe projekty domów