Piekarniku wyczyść się sam. Co to jest czyszczenie parowe, kataliza i piroliza

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Piekarniku wyczyść się sam. Co to jest czyszczenie parowe, kataliza i piroliza

autor: Redakcja » 07 gru 2019, 18:18

Piekarnik, który wyczyści się sam to marzenie wielu z nas. Producenci AGD kuszą różnymi funkcjami „samoczyszczenia” piekarników. Czy piekarnik... Piekarniku wyczyść się sam. Co to jest czyszczenie parowe, kataliza i piroliza >>
Redakcja

Bercikol
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 lis 2019, 12:44
Piekarniku wyczyść się sam. Co to jest czyszczenie parowe, kataliza i piroliza

autor: Bercikol » 07 gru 2019, 18:18

Ja się ogólnie zastanawiam nad wyborem marki Bosch, bo do tej pory ten producent jeszcze mnie nie zawiódł. Jak myślicie, czy takie artykuły sponsorowane prawdę mówią? Warto na nich bazować?

sabina89
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 08 sie 2019, 23:59
Piekarniku wyczyść się sam. Co to jest czyszczenie parowe, kataliza i piroliza

autor: sabina89 » 15 sty 2020, 13:48

Świetne są piekarniki z panelami katalitycznymi. Odkąd taki mam, to nie muszę się martwić o rozpryskujący się tłuszcz w środku. Cieszę się, że przed zakupem przeczytałam ten poradnik (kafeteria.pl/27260,jak-wyczyscic-piekarnik-a-moze-wybrac-piekarnik-ktory-czysci-sie-sam) i kupiłam taki piekarnik z Boscha. Obecnie wszelkie zanieczyszczenia ścieram tylko wilgotną ściereczką.

FARTYLKA99
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 20 sie 2018, 11:02
Re: Piekarniku wyczyść się sam. Co to jest czyszczenie parowe, kataliza i piroliza

autor: FARTYLKA99 » 05 lip 2021, 14:07

Cóż ja jeszcze mam piekarnik taki, który nie czyści się sam, ale mam indavox piekarnik, dzięki któremu nawet każdy uporczywy tłuszcz jest idealnie usunięty a to mnie bardzo cieszy.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości

Gotowe projekty domów