Pies stróżujący

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

lex13
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2019, 22:06
Re: Pies stróżujący

autor: lex13 » 30 lis 2019, 22:07

Może wypróbuj preparaty z syntetycznymi feromonami.

jeremi_
Aktywny
Aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 20 cze 2017, 11:21
Re: Pies stróżujący

autor: jeremi_ » 05 gru 2019, 8:59

oo tomi12 to widzę, ze leczymy nasze psy w tej samej klinice. ja odwiedziłem już sporo miejsc w stolicy ale jednak w vet4pet jest najlepiej, i pod kątem samego leczenia i pod kątem lekarzy.

Kamil80
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 05 gru 2019, 8:48
Re: Pies stróżujący

autor: Kamil80 » 05 gru 2019, 9:08

jesli juz ktos decyduje sie na psa to oczywistym jest, ze musi pamietac by psiak nie siedzial caly czas w kojcu- zwierze musi sie wybiegac,wyszalec - bo potem bedzie miec problemy zdrowotne i bedziemy chodzic z nim od weta do weta

polinkaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 01 kwie 2019, 6:43
Re: Pies stróżujący

autor: polinkaa » 14 sty 2020, 11:26

Na szczęście wizyty u weta to u nas rzadkość ( póki co) ale tych lekarzy z kliniki Vet4Pet też mogę śmiało polecić. Zaangażowani w swoja pracę, doświadczeni i pomocni. Mój pies, który jest dość strachliwy, tu czuje się niemal jak ryba w wodzie.

sewerynant
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2023, 14:08
Re: Pies stróżujący

autor: sewerynant » 03 lis 2023, 14:18

Istnieje dużo ras, które mogą być psami stróżującymi. Polecam sprawdzić odpowiednią stronę, która podpowie oraz przedstawi krótkie informacje o każdej rasie: "Na przykładzie doga z Majorki możemy zauważyć, że od początku powstania rasy – przeznaczona była ona do walki z innymi psami i szczucia byków. Osoby decydujące się na psy tej grupy ras najczęściej oczekują skutecznego stróżowania domu czy innej posesji"


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości

Gotowe projekty domów