Myjka ciśnieniowa ,ale JAKA???

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

gość1237
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 16 wrz 2019, 14:35
Re: Myjka ciśnieniowa ,ale JAKA???

autor: gość1237 » 05 gru 2019, 10:06

Jeśli myjka ciśnieniowa jest potrzebna sporadycznie to bardziej opłacalny wydaje się być wynajem. Ja raz na rok lub nawet rzadziej wypożyczam sprzęt, gdy widzę, że już mam ubrudzoną elewację lub kostkę. Wypożyczenie raz na tak długi czas jest znacznie tańsze niż jednorazowy zakup, a poza tym to nie ma tego gdzie trzymać i tylko zawala miejsce.

TobiaszK22
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 27 mar 2019, 15:32
Re: Myjka ciśnieniowa ,ale JAKA???

autor: TobiaszK22 » 09 mar 2020, 14:20

Ja mam kruzera i jestem zadowolony. Bardzo ułatwia czyszczenie elewacji, ogrodzenie itp. A sprzęt jest jakościowo bardzo dobry.

Baks
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 560
Rejestracja: 03 wrz 2020, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Re: Myjka ciśnieniowa ,ale JAKA???

autor: Baks » 29 wrz 2022, 7:45

Jeśli poszukujesz dobrej i trwałej myjki ciśnieniowej, to tylko Karcher! Jak nie chcesz wydawać za dużo pieniędzy, to sprawdź sobie na pestar-karcher.pl zakładkę outlet. Ja tam kupiłem K5 z połamanym uchwytem na kabel prawie 250 zł taniej. Więc warto tam zaglądać od czasu do czasu.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości

Gotowe projekty domów