Instalacje wentyllacji hali magazynowej pelletu

Jeżeli Twoje rachunki za ogrzewanie są spore, masz pleśń w pokoju to może być spowodowane złą wentylacją w domu czy w mieszkaniu. Dowiedz się jak temu zaradzić i stworzyć zdrowy klimat w domu.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

patryk621
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2019, 20:57
Instalacje wentyllacji hali magazynowej pelletu

autor: patryk621 » 20 lis 2019, 21:32

Witam,
Zakupiłem budynki po dawnym PGR-rze. Konkretnie budynki po starych chlewniach. Chciałbym zmienić sposób użytkowania jednego z budynków na magazyn/ hale do magazynowania Pelletu na paletach w workach po 15 kg. Hala ma mniej niż 1000 m2 .
Przeszukuje internet w poszukiwaniu przepisów dotyczących przepisów, numeru norm jakie wymagania musi posiadać owa hala. Głównie chodzi mi o tematy instalacji P-Poż oraz wentylacyjnej.Niestety nigdzie nie mogę odnaleźć konkretnej odpowiedzi. Może ktoś z forum miał okazję projektować taką halę lub zmieniać sposób użytkowani budynku i mógłby mnie jakoś naprowadzić. Dodam , że obecnie znajduje się tam wentylacja grawitacyjna tj. 3 kominki wentylacyjne fi 400mm osadzone w kalenicy dachu.

Wróć do „Wentylacja i klimatyzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości

Gotowe projekty domów