Bol pleców

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Misia123
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 02 gru 2018, 19:33
Re: Bol pleców

autor: Misia123 » 10 lis 2019, 10:09

a jakby to nie pomogło, to trzeba się udac do lekarza . ja polecam placówkę FMC Łódz, Lekarze tam pracujący to bardzo dobrzy specjaliści, szybko poradzą sobie z każym problemem, skutecznie.

dżoana123
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 30 maja 2016, 22:00
Re: Bol pleców

autor: dżoana123 » 17 lis 2019, 13:45

Każdy z nas ma jakieś doświadczenie jeżeli chodzi o ból kręgosłupa. Ja niestety miałam okazję doświadczyć problemów z dyskiem. Wiele osób nie ma pojęcia co zrobić gdy wypadnie dysk. Przede wszystkim kluczowe jest udanie się do sprawdzonego specjalisty. Ja w stu procentach ufam tej lecznicy: Citocare - mają świetną kadrę pracowników i bardzo dokładnie podchodzą do każdego pacjenta.

kukusia142
Aktywny
Aktywny
Posty: 162
Rejestracja: 24 cze 2016, 15:52
Kontaktowanie:
Re: Bol pleców

autor: kukusia142 » 18 lis 2019, 13:00

Niestety w starszym wieku problemy zwiazane ze stawami,kregoslupem i nie tylko zaczynają się poglebiac. Moj dziadek teraz juz nie chodzi poniewaz za mlodu duzo pracowal na budowie i przeciazal plecy oraz stawy. No i niestety wraz z wiekiem zaczal byc mniej samodzielny a ja nie moglam sie nim opiekowac caly czas poniewaz pracuje w ciagu dnia i nie ma mnie w domu przez 6-8 godzin.

Luizjana
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 22 sty 2020, 18:51
Re: Bol pleców

autor: Luizjana » 29 sty 2020, 23:27

Niestety , wraz z wiekiem jest coraz ciezej zadbac o zdrowie. Na szczęście są takie miejsca jak dom Seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim, gdzie dba sie o każdego podopiecznego. Budynek jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych,poruszających się na wózku.

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 504
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Bol pleców

autor: Złotowłosa » 12 lut 2021, 11:50

Sama ma pracę siedzącą i niestety odbija sie na mnie bol kręgosłupa... Co pomogło

robienie sobie przerw oraz przejście się po pomieszczeniu
większa ilośc sportu po pracy
robienie ćwiczęń na kręgosłup

No i chodziłam przez jakiś czas na trening ems, czyli elektrostymulację... Postaram się zapisać ponownie w najbliższym czasie bo chyba po tym odczuwałam największy rezultat na plus.

pomelo_zenek
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 lut 2021, 23:07
Re: Bol pleców

autor: pomelo_zenek » 13 lut 2021, 23:16

Cieszę się, że poszedłem do fizjoterapeuty, ponieważ samemu nie zniwelowałbym tego bólu


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości

Gotowe projekty domów