Uszkodzona kabina prysznicowa z płytek - odbudowa nowej

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

relisys
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 28 maja 2013, 18:34
Uszkodzona kabina prysznicowa z płytek - odbudowa nowej

autor: relisys » 16 lis 2019, 11:58

Witam
Potrzebuję pomocy w aranżacji nowego prysznica. Historii jego nie będę opowiadał bo chyba nie ma to żadnego celu. Na zdjęciu pokazuję jak to obecnie wygląda.
DSC_2226.JPG

W związku z tym że planuję w niedługiej przyszłości wynająć mieszkanie, a ubezpieczalnie działają jak działają szukam w miarę taniego, dość szybkiego, a przede wszystkim szczelnego sposobu na odzyskanie prysznica w mieszkaniu.
Zakupiłem brodzik 80x80cm który muszę na nowo obsadzić.
W związku z tym iż brodzik jest mniejszy wpadłem na pomysł aby ściany prysznica wykonać z płyty OSB Wstawiając w istniejącą wnękę, dobrze zaizolować i obłożyć nowymi kafelkami.
W związku z tym do Was drodzy forumowicze i budowlańcy pytania:
1 Czy takie rozwiązanie ma szansę powodzenia?
2. Jeżeli ma szansę jak to najlepiej wykonać żeby ściany były stabilne i z biegiem czasu nie "piły wody" spływającej po płytkach?
3. Może macie inne propozycje szybkiego rozwiązania tego problemu i wyjścia z sytuacji w której teraz jestem. Uciążliwe jest chodzenie do kogoś korzystać z prysznica bądź wygospodarowanie sobie codziennej wizyty członków rodziny na basenie - tym bardziej że pracujemy z żoną na zmiany które rzadko się zazębiają a mamy jedno auto.

Z góry dziękuję za sugestie

Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości

Gotowe projekty domów