Montowanie kątowników do papy

Właściwa hydroizolacja zabezpieczy dom przed przenikaniem wilgoci i wieloma problemami z tym związanymi. Trzeba o niej pamiętać budując dom i modernizując istniejące budynki. Odpowiedzi na pytania dotyczące wykonania hydroizolacji i potrzebnych materiałów, znajdziesz w tym dziale.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

QBen1981
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2019, 11:07
Montowanie kątowników do papy

autor: QBen1981 » 13 lis 2019, 11:18

Witam
Zmagam się akurat z problemem zamontowania kątowników stalowych 60x60x55x2.5mm do papy termozgrzewalnej. Papa w tej chwili pokrywa taras, na którym chcę położyć legary drewniane pod deski. Legary chcę położyć prostopadle do kierunku spadku na kątownikach stalowych, tak aby zachować pod nimi niewielką szczelinkę. Ponieważ nie chcę wiercić kątowników do stropu przez papę, a chciałbym je przykleić do wierzchniej strony papy, stąd moje pytanie - jakiego kleju powinienem użyć. Myślałem o klejach SIKA, tylko ponieważ nie jestem w tej tematyce obeznany, nie wiem jakiego typu kleju szukać, aby nie wszedł w reakcję z bitumem.
Pozdrawiam

Wróć do „Hydroizolacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

Gotowe projekty domów