Olejek

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

marekmitan
Aktywny
Aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 15 paź 2019, 8:54
Olejek

autor: marekmitan » 08 lis 2019, 15:15

Czy olejki CBD pomagają w depresji, zamiast psychotropów nasyconych wieloma skutkami ubocznymi?

lucaskruszyna
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:27
Re: Olejek

autor: lucaskruszyna » 12 lis 2019, 9:52

Jeździłem się leczyć za granicę na boreliozę i tam praktycznie każdy na olejkach CBD :) A u nas wiadomo, mało kto rozumie, o co chodzi. Od tamtego czasu biorę regularnie, poszedłem na detoks z tabletek przeciwbólowych i zupełnie inny człowiek. Biorę regularnie olejki CBD z Hemp Gold, bo według mnie najbardziej wiarygodny dystrybutor, przekazują bez problemu wyniki badań laboratoryjnych. Jak człowiek dba mocniej o zdrowie to zaczyna zwracać uwagę na takie rzeczy, bo przecież chodzi o jakość.

Mareksobczak90
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 10 sty 2020, 11:28
Re: Olejek

autor: Mareksobczak90 » 30 sie 2021, 12:26

Faktycznie te początki z konopiami mogą być różne i tutaj moim zdaniem taka grupa dyskusyjna się świetnie sprawdza i można faktycznie na nich liczyć. Dużo osób tam należy i dużo ciekawych informacji na temat konopi się pojawia. Poza tym opis produktów konopnych więc jak ktoś będzie zaczynał to też łatwiej będzie mu coś sensownego dla siebie wybierać z takich propozycji.

Grupę mogę polecić na PW jak ktoś zainteresowany.

driver.a
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 04 maja 2023, 6:39
Re: Olejek

autor: driver.a » 04 maja 2023, 7:05

Ja stosuję olej cbd już 3 miesiąc i myślę że trochę to działa, to znaczy wycisza mnie delikatnie. Pewnie przy większej dawce działałoby lepiej ja stosuję 5% CBD za drogie drogie to jest dla mnie jesli chodzi prawdziwy olej CBD a nie z allegro po taniości, który tak na marginesie raz kupiłam za 30 zł i nie działał nic :shock: . Teraz stosuję inny kupiony ze specjalistyczego sklepu konopnego i rzeczywiście pomaga w takim stopniu że nie musze brać już tylu leków . Z lekarzem je mocno ograniczyłam . Stosuję z olej cbd 5 % polecono mi w Konopnej Farmacji na metodzie alkoholowej, bo te na metodzie co2 na depresję leki nerwice podobno słabo działaja do tego piję wieczorami poleconą tą mieszankę SPOKÓJ też z tego sklepu

tak na marginesie co do CBD Badania naukowe były prowadzone na dużych dawkach i wykazały skuteczność, ale z punktu widzenia ekonomicznego dla mnie to za duży koszt tylko dla bogaczy . Dobrze prawia, że tylko praca nad sobą. Można się wspomagać, ale to nie załatwi sprawy ;). Wszystko w naszych rękach

SpecOdWszystkiego
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 07 gru 2022, 21:00
Re: Olejek

autor: SpecOdWszystkiego » 04 maja 2023, 7:19

Może i pomagają, ale u mnie trudno to dostać, a przez internet nie umiem załatwić :(


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości

Gotowe projekty domów