Zielarnia

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

tonacja
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 30 wrz 2018, 11:43
Zielarnia

autor: tonacja » 22 lis 2018, 12:01

Dzień dobry. Moja żona od pewnego czasu poszukuję na internecie sklepu, w którym będzie mogła zamówić jakieś herbatki ziołowe i kosmetyki naturalne. Jest przewrażliwiona na punkcie zdrowego trybu życia, także muszę jej coś znaleźć. znalazłem do tej pory świetną stronkę https://zielarniazdrowia.pl/ znacie?

Dron
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 19 cze 2016, 0:34
Re: Zielarnia

autor: Dron » 01 sty 2019, 19:15

Nie znam akurat tej stronki, ale też piję różne zioła na pewne dolegliwości. A ponieważ cierpię na zespół jelita drażliwego, to muszę uważać na wiele rzeczy. Staram się więc kupować tylko ekologiczne produkty i też nie chcę przyjmować chemicznych specyfików, więc ratuję się ziołami. Trzeba tylko wiedzieć, co jak działa i jak podawać.

FARTYLKA99
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 20 sie 2018, 11:02
Re: Zielarnia

autor: FARTYLKA99 » 02 sty 2019, 16:10

u mnie to własnie było tak samo, jak sobie tylko przypomnę te problemy z brzuchem to jakas masakra była... potem kupiłam sobie właśnie preparat intesta z maslanem sodu, przeszło jak ręką odjąl

Radzka
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 24 paź 2019, 8:31
Re: Zielarnia

autor: Radzka » 12 lis 2019, 9:32

warto sprawdzać ofertę aptek internetowych, mają szeroki wybór naturalnych kosmetyków oraz ziół, ze sprawdzonego źródła ;) ja kupuję akurat na stronie niemieckiej apteki internetowej.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 88 gości

Gotowe projekty domów