Łozyska

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

lucaskruszyna
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:27
Łozyska

autor: lucaskruszyna » 05 lis 2019, 12:05

Mam trochę łożysk do przekazania, ale nie wiem, czy do skupu, czy gdzieś indziej oddawać? Macie jakieś efektywne pomysły?

marekmitan
Aktywny
Aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 15 paź 2019, 8:54
Re: Łozyska

autor: marekmitan » 06 lis 2019, 15:03

Jak masz jakieś „niszowe” łożysko, ekskluzywne to możesz zarobić bo są sklepy skupujące takie rzeczy i naprawdę dobrze płacą. Wynika to prawdopodobnie z ich sporej specjalizacji. Znam tych ludzi od lat i wiedza, co robią. Nawet mogą podpowiedzieć, jak dobrać łożysko pod konkretny projekt techniczny.

Derryll
Aktywny
Aktywny
Posty: 171
Rejestracja: 01 lut 2020, 11:04
Re: Łozyska

autor: Derryll » 16 mar 2020, 22:10

Możesz napisać coś o nich więcej? Ja niedawno zamówiłem łożyska kulkowe, stożkowe i baryłkowe z hurtowni bamart. Posiadają precyzyjne wykonanie oraz bardzo wysoką jakość, dzięki czemu zapewniają długie użytkowanie.

Dariusz80
Aktywny
Aktywny
Posty: 110
Rejestracja: 14 lut 2021, 11:01
Re: Łozyska

autor: Dariusz80 » 06 maja 2022, 9:12

Szkoda, że wcześniej nie zauważyłem Twojego postu. Być może część z nich bym od Ciebie odkupił. Zazwyczaj kupuję łożyska i zespoły łożyskowe od firmy „Wama” z Krakowa. Dysponują bardzo szerokim wyborem części wielu sprawdzonych i renomowanych producentów. Gwarantują przystępne ceny, pomoc w wyborze odpowiednich elementów oraz szybką realizację zamówień.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości

Gotowe projekty domów