Sufit dekoracyjny

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

VasiliyCosiv
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:54
Re: Sufit dekoracyjny

autor: VasiliyCosiv » 28 maja 2019, 15:49

Moim zdaniem sufity napinane to bardzo ciekawy pomysł na oryginalną i nowoczesną aranżację wnętrza, osobiście bardzo mi się to podoba, wystarczy zerknąć na zdjęcia.

e-Rzecznik Śnieżka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1227
Rejestracja: 25 maja 2012, 8:26
Kontaktowanie:
Re: Sufit dekoracyjny

autor: e-Rzecznik Śnieżka » 12 cze 2019, 13:30

Sufity napinane to nowoczesne i modne rozwiązanie, posiadające jednak kilka istotnych wad, o których warto wiedzieć, by świadomie zdecydować się na zakup.
1) Materiały z jakich są wykonane sufity są delikatne i podatne na uszkodzenia. Naprawa takiego sufitu w porównaniu z tradycyjnym jest bardzo skomplikowana.
2) W pomieszczeniach o powierzchni większej niż 20mkw sufity mają tendencję do uginania się, zalecane jest wtedy stosowanie rozwiązania w części pomieszczenia lub rezygnacja z niego.
3) Utrzymanie w czystości takiego sufitu może być trudne (szczególnie w takich pomieszczeniach jak np.: kuchnia) ze względu na brak możliwości umycia go (tarcia, szorowania) co w przypadku tradycyjnego sufitu pomalowanego farbą nie stanowi żadnego problemu.
4) Sufity napinane są absolutnie szczelne, przez co utrudniają oddychanie.
5) Powtarzającym się problemem w przypadku napinanych sufitów jest ich brzydki zapach utrzymujący się w pomieszczeniu przez dłuższy czas.

YuraHryk
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 paź 2019, 14:38
Kontaktowanie:
Re: Sufit dekoracyjny

autor: YuraHryk » 29 paź 2019, 9:40

Obecnie wysokiej jakości sufity napinane są bardzo popularne, ponieważ na rynku nie ma wielu firm zaangażowanych w tę działalność. Jeśli jednak ktoś zacznie je naprawiać, skontaktuj się z sufity napinane wrocław, ma wysoką jakość wykonania i długoterminową gwarancję

Klimecki88
Aktywny
Aktywny
Posty: 105
Rejestracja: 28 sty 2021, 14:51
Re: Sufit dekoracyjny

autor: Klimecki88 » 23 mar 2021, 7:46

Może Decor Service w Warszawie? Normalnie możesz zobaczyć na żywo sztukaterię w warszawskiej pracowni. Trafiłem do nich po przykładowych realizacjach, bo szukałem inspiracji wykończeniowych. Pracuję w branży wykończeniowej i niektórzy klienci dopytują się o podobne rozwiązania, a że sam nie mam wielkiego doświadczenia to szukam mądrzejszych od siebie :)


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości

Gotowe projekty domów