Uciekająca woda z układu co

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Agusi8044
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2019, 21:00
Re: Uciekająca woda z układu co

autor: Agusi8044 » 19 mar 2019, 21:27

Witam mam problem z uciekająca woda z pieca. Piec sprawdzony(dopuscilam wodę, zamklam zawory na instalację i bary się trzymały dopuki nie odkrecilam zaworów spadło od razu 0,3) wycieku nie widać instalacja na piętrze osobną instalacja. Woda schodzi codziennie nawet 1
5 bara,facet z kamerą termowizyjna i nic nie znalazł. Pomóżcie bo już nie wiem gdzie szukać pomocy.

Mario13
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2019, 20:02
Re: Uciekająca woda z układu co

autor: Mario13 » 28 paź 2019, 20:17

pele954 pisze:witam Ja również mama problem z uciekającą wodą z instalacji grzewczej,
dodam że jest otwarta i w rurach stalowych ,do tej pory nie miałem problemu
ale ostatnio ubytki są znaczne ,dolewam ok 60 l wody przez dzień jest dobrze
potem brak wody w grzejnikach ( ,a nie namierzyłem wycieku .bardzo proszę o rade, co robić;/


Mam dokładnie ten sam problem. Dolewam kilkadziesiąt litrów wody dziennie. Wycieku nie znalazłem. Był fachowiec sprawdził próba ciśnieniowa piec, bojler, rozdzielacz grzejnikowy górny I dolny, naczynie wzbiorcze I nigdzie nie stwierdził wycieku..
6 lat było dobrze I nagle zaczął się sezon I jest problem.
Czy miał ktoś podobna sytuacje? Co to może być?
Bardzo proszę o radę co robic

Roma89
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 gru 2019, 12:38
Re: Uciekająca woda z układu co

autor: Roma89 » 02 gru 2019, 12:44

Mam pytanie czy udało się jakoś z tego problemu wyjść? Jakie rozwiązaniezastosowano. Pytam bo mam to samo.

GAGATA
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2020, 1:48
Re: Uciekająca woda z układu co

autor: GAGATA » 27 gru 2020, 1:51

Mario13 pisze:
pele954 pisze:witam Ja również mama problem z uciekającą wodą z instalacji grzewczej,
dodam że jest otwarta i w rurach stalowych ,do tej pory nie miałem problemu
ale ostatnio ubytki są znaczne ,dolewam ok 60 l wody przez dzień jest dobrze
potem brak wody w grzejnikach ( ,a nie namierzyłem wycieku .bardzo proszę o rade, co robić;/


Mam dokładnie ten sam problem. Dolewam kilkadziesiąt litrów wody dziennie. Wycieku nie znalazłem. Był fachowiec sprawdził próba ciśnieniowa piec, bojler, rozdzielacz grzejnikowy górny I dolny, naczynie wzbiorcze I nigdzie nie stwierdził wycieku..
6 lat było dobrze I nagle zaczął się sezon I jest problem.
Czy miał ktoś podobna sytuacje? Co to może być?
Bardzo proszę o radę co robic


Czy udało się znaleźć wyciek? jeśli tak to jak to Pan ustalił? Mamy podobny problem, wyciek musi być bo dolewamy wodę kilka razy dziennie, czy się pali czy nie to ucieka woda i spada ciśnienie


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 187 gości

Gotowe projekty domów