Najlepszy samoczyszczący ekspres do kawy - z pojemnikiem na mleko czy bez?

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Najlepszy samoczyszczący ekspres do kawy - z pojemnikiem na mleko czy bez?

autor: Redakcja » 17 paź 2019, 6:03

Ekspres, który czyści się automatycznie oraz ma zintegrowany pojemnik na mleko to obecnie „must have” czy tylko niepotrzebna fanaberia? Najlepszy samoczyszczący ekspres do kawy - z pojemnikiem na mleko czy bez? >>
Redakcja

Telesa
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2019, 6:00
Najlepszy samoczyszczący ekspres do kawy - z pojemnikiem na mleko czy bez?

autor: Telesa » 17 paź 2019, 6:03

Zainwestowałam dosyć sporo w ekspres automatyczny Delonghi. Zależało nam, żeby kupić sprzęt, który bedzie nam przygotowywał idealną kawę przez długie lata. Póki co (mamy ekspres już drugi rok) uważamy, że nasza decyzja była słuszna.

sabina89
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 08 sie 2019, 23:59
Najlepszy samoczyszczący ekspres do kawy - z pojemnikiem na mleko czy bez?

autor: sabina89 » 03 lis 2019, 18:11

Fajny artykuł. Ja lubię pić ciekawe kawy, które trudno zrobić samodzielnie w domu bez ekspresu. Dlatego postanowiłam zakupić ekspres do kawy ciśnieniowy marki Delonghi, by móc zrobić Latte, czy wiedeńską. Tutaj są fajne przepisy: delonghi.com/pl-pl/produkty/kawa/przepisy-kawowe/klasyczne-kawy/kawa-po-wiedensku-czyli-napoje-i-desery-kawowe-na-bazie-espresso

Inny
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 30 wrz 2016, 16:55
Re: Najlepszy samoczyszczący ekspres do kawy - z pojemnikiem na mleko czy bez?

autor: Inny » 16 lis 2019, 23:22

Decydując się na zakup ekspresu od razu wiedziałem, że będę kupował tylko i wyłącznie ekspres do kawy samoczyszczący, nie miałem złudzeń. Nie da się ukryć, że jestem ciągle zapracowany i nie mam czasu na wiele domowych czynności. Dlatego wybieram opcje z ułatwieniami. W ostatecznej wersji wziąłem pod uwagę ekspresy Delonghi opinie były pozytywne. Interesowały mnie ekspresy automatyczne z wszelkimi udogodnieniami.

belmond
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 19 sie 2019, 17:36
Re: Najlepszy samoczyszczący ekspres do kawy - z pojemnikiem na mleko czy bez?

autor: belmond » 20 lis 2019, 15:08

Cześć. My właśnie kupiliśmy niedawno tego typu ekspres bez pojemnika na mleko. Jak na razie nie ma najmniejszego problemu. Chociaż kilka dni temu żona zamarzyła, żeby dodawać sobie do kawy bitą śmietanę no i zastanawiam się czy taki syfon Obrazek by się sprawdził i czy możnaby przechowywać w nim śmietanę domowej roboty przez 2-3 dni (oczywiście w lodówce).

Melania87
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 18 gru 2019, 1:44
Najlepszy samoczyszczący ekspres do kawy - z pojemnikiem na mleko czy bez?

autor: Melania87 » 18 gru 2019, 1:54

Dla mnie najlepszy będzie samoczyszczący ekspres automatyczny, bo jestem bardzo leniwa i nie lubię sprzątać w kuchni. Poza tym podoba mi się w tych droższych system spieniania mleka. Tutaj jest świetny poradnik (smaker.pl/newsy-jaki-ekspres-do-kawy-bedzie-dla-ciebie-idealny-na-co-zwrocic-uwage-przy-zakupie,1901408,a,.html), który mnie do tego przekonał.

zoskakowal
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 28 gru 2019, 21:40
Najlepszy samoczyszczący ekspres do kawy - z pojemnikiem na mleko czy bez?

autor: zoskakowal » 28 gru 2019, 21:49

Niedawno kupiłam sobie do mieszkania ciśnieniowy ekspres do kawy i jestem z niego bardzo zadowolona. O każdej porze doby mogę przygotować wyśmienitą kawę. Przed zakupem przeczytałam poradnik i stwierdziłam, że najlepszy będzie dla mnie automatyczny, bo jestem bardzo leniwa w kuchni :)

Filipia
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 13 cze 2016, 20:03
Re: Najlepszy samoczyszczący ekspres do kawy - z pojemnikiem na mleko czy bez?

autor: Filipia » 17 sty 2020, 1:40

Nie powiedziałabym, że ekspres do kawy samoczyszczący to zaraz must have ale też nie jakaś specjalna fanaberia. Jeśli kogoś stać, jeśli potrzebuje takiego udogodnienia, to proszę bardzo. Mi jak na razie wystarcza ekspres kolbowy Delonghi, który mam w domu czyli Dedica Style EC 685.BK Rozumiem jednak, że ktoś może mieć inne potrzeby niż ja. To nic złego ani dziwnego.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości

Gotowe projekty domów