Nauka w szkole językowej

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

anik92
Aktywny
Aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 10 mar 2018, 16:27
Re: Nauka w szkole językowej

autor: anik92 » 09 kwie 2019, 18:45

A czy ktoś z was słyszał o szkole językowej elsinore? Jakie macie zdanie na ich temat? Warto?

kukusia142
Aktywny
Aktywny
Posty: 162
Rejestracja: 24 cze 2016, 15:52
Kontaktowanie:
Re: Nauka w szkole językowej

autor: kukusia142 » 16 kwie 2019, 18:00

W sumie obecnie jest wiele takich dobrych szkół językowych. Znajomość angielskiego w dzisiejszych czasach jest obowiązkowa. Odnośnie wyboru szkoły - warto stawiać na te ,które mają dobre opinie i rzeczywiście uczą angielskiego w praktyce. Cena jest również ważna, dlatego warto przejrzeć cennik zanim zdecydujemy sie na wziecie kursu. Akurat te kursy eduedu są prowadzone ciekawie i efektywnie.

grrregg
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 20 paź 2012, 9:47
Re: Nauka w szkole językowej

autor: grrregg » 27 kwie 2019, 17:53

Mój młody chodzi na disney english do profilingua. Jest zachwycony, to taka nauka połączona z zabawą co bardzo ię sprawdza przy 6 latku, bo nie czuje się przeciążony a ekspresowo łapie słówka przy okazji zabaw, śpiewania, czeka z niecierpliwością na zajęcia bo ma już swoich kolegów w grupie a jest ich chyba 8 osób.

insomnia
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 09 mar 2015, 13:10
Re: Nauka w szkole językowej

autor: insomnia » 21 maja 2019, 9:22

Może zainteresuje Cię taki angielski do słuchania?
Ogólnie nauka w domu online jest dobrym pomysłem jeśli na przykład nie masz czasu jeździć regularnie na zajęcia. Wtedy uczysz się kiedy chcesz i ile chcesz. To bardzo wygodne.
i am who i am

PiotrSiaras
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 21 maja 2019, 9:57
Re: Nauka w szkole językowej

autor: PiotrSiaras » 21 maja 2019, 9:58

Moim zdaniem bardzo opłaca się uczyć języka w szkole językowej :)

byku7
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 21 gru 2018, 14:13
Re: Nauka w szkole językowej

autor: byku7 » 22 maja 2019, 18:32

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało wszelkie zdolności i umiejętności, polecam zajrzeć na stronę sklep.nowaera.pl gdzie znajdziesz książki językowe i nie tylko! Są tam również pomoce naukowe dla dzieci i pomoce terapeutyczne. To miejsce, w którym króluje nauka poprzez świadomość :)

malkontentis
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 04 maja 2019, 16:14
Re: Nauka w szkole językowej

autor: malkontentis » 22 maja 2019, 18:48

Szkoła językowa jest bardzo ważna dla naszych dzieci, na pewno warto będzie się zainteresować uczeniem języków naszych dzieci.

omel33
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 12 paź 2017, 8:17
Kontaktowanie:
Re: Nauka w szkole językowej

autor: omel33 » 23 maja 2019, 9:36

Jeśli chodzi o naukę dla najmłodszych to moim zdaniem ta szkoła językowa jest bardzo dobra cambridge academy. Bardzo dobrze w niej uczą a dodatkowo w ramach czesnego zapewniają opieke nad dzieckiem w godzinach od 7 do 17 w tygodniu

kolorowy.karol
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 21 cze 2016, 12:35
Re: Nauka w szkole językowej

autor: kolorowy.karol » 24 maja 2019, 11:24

Również chodziłem do szkoły językowej, uważam, że to najlepszy wybór na naukę języka. :) Jednak kiedy się przeprowadziłem to do mojej ulubionej szkoły (Berlitz) miałem już daleko. Ale dowiedziałem się, że oni prowadzą również zajęcia online, więc zapisałem się i teraz korzystam z kursu online, świetna sprawa! Jeśli też jesteście takim zainteresowani to warto poczytać o tym na ich stronie.

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: Nauka w szkole językowej

autor: arek_ch » 28 cze 2019, 13:36

Ja proponuję zainteresować się ofertą szkoły językowej Tutlo. Umożliwia naukę za pośrednictwem specjalnej platformy, dzięki czemu nie trzeba uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych. Na zajęcia online również nie trzeba zapisywać się wcześniej - uczymy się wtedy, kiedy mamy na to czas i ochotę.

Mandwy74
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 06 sie 2019, 17:19
Re: Nauka w szkole językowej

autor: Mandwy74 » 08 sie 2019, 18:44

Jeśli zastanawiasz się co robić w wolnym czasie to mogę zachęcić do skorzystania z [url=https://smart.edu.pl]angielski Izabelin[/url] . Ja skorzytsałam z ich oferty bo chciałam dostać awans w pracy. Polecam niezmiernie bo mogłam się uczyć języka również w domu. Mają w ofercie bardzo fajną platformę do e-learningu.

owsianka91
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 26 cze 2019, 10:43
Re: Nauka w szkole językowej

autor: owsianka91 » 01 paź 2019, 11:18

Moim zdaniem warto uczyć się w szkole językowej. Ja np zastanawiam się nad nauką angielskiego w Columbus. Próbowałam uczyć się na własną rękę ale nic mi to nie dało. Mój brat kiedyś chodził na rosyjski i teraz biegle mówi w tym języku.

Awatar użytkownika
Dżasmina
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 620
Rejestracja: 14 gru 2015, 12:15
Re: Nauka w szkole językowej

autor: Dżasmina » 02 paź 2019, 11:08

ja kiedyś chodziłam do szkoły językowej ale jakoś specjalnie nie pomogli i w nauce języka. Dopiero indywidualna korepetytorka nauczyła mnie angielskiego.

pakita
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 29 gru 2016, 18:24
Re: Nauka w szkole językowej

autor: pakita » 22 paź 2019, 18:10

wszystko zależy od szkoły językowej, generalnie ja zdecydowanie polecam naukę online, można się uczyć kiedy się chce itp.

frik34
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 27 cze 2018, 12:54
Re: Nauka w szkole językowej

autor: frik34 » 25 paź 2019, 7:53

Moim zdaniem nauka w szkole językowej daje najlepsze efekty. A gdybyście chcieli zapisać się do szkoły Lincoln to tam na ich stronie można taki test sobie zrobić żeby sprawdzić poziom swojej wiedzy, online oczywiście. Pomaga to potem w wyborze kursu.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów