Wypełnienie otworu w stropie?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Erhid
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2019, 0:12
Wypełnienie otworu w stropie?

autor: Erhid » 20 wrz 2019, 9:24

Witam wszystkich,
Mam pytanie dla osób znających się trochę na budownictwie, muszę zlikwidować stare schody w domu i pozostanie mi po nich dziura w stropie do piwnicy jak i na piętro. Niestety od pół roku szukam firmy / ludzi którzy mogliby mi ten strop zrobić aby była tam po prostu podłoga / wylewka / cokolwiek co załata dziurę i albo przychodzą oglądają i już nie odpowiadają albo po prostu nawet nie odpisują w przypadku zapytań mailowych.

Wpadłem na pomysł aby zrobić to samemu tylko bez wylewek itp. Mianowicie chciałem tam wstawić na wieszakach belki i od góry i spodu przykręcić płytę OSB a w środek dać watę dla izolacji.

Wyglądałoby to tak jak na poglądowym rysunku, otwó to ok 2m na 80-90cm. Beli musiałby iść tą stronę bo nie dam rady się wiercić w bok otworu ze względu na to iż jest tam szyna kolejowa bo na nich są zrobione stropy.

Link do szkicu w paince:

https://imgur.com/ZPS5tdg

Pytanie czy coś takiego w ogóle może być i nie będzie zbyt pracować podczas chodzenia i da radę na to później położyć panele / płytki i czy np zamiast trzech trzeba dać więcej belek?

Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Omgili [Crawler] i 100 gości

Gotowe projekty domów