Klimatyzacja w łazience?

Jeżeli Twoje rachunki za ogrzewanie są spore, masz pleśń w pokoju to może być spowodowane złą wentylacją w domu czy w mieszkaniu. Dowiedz się jak temu zaradzić i stworzyć zdrowy klimat w domu.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Klimatyzacja w łazience?

autor: ArkadiuszKrol » 31 sie 2019, 14:30

Nigdy nie zastanawiałem się nad klimatyzacją w łazience. Wydaje mi się, że może być ciekawym rozwiązaniem. Warto przed zakupem skonsultować się ze sprzedawcą. Ja zamówiłem klimatyzator do salonu i jestem z niego zadowolony.

Kacper Biały
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 469
Rejestracja: 11 mar 2015, 14:01
Re: Klimatyzacja w łazience?

autor: Kacper Biały » 31 sie 2019, 15:11

A czemu tylko w łazience? To bez sensu. Jeżeli już to taniej wyjdzie założyć na okno markizę do okien pionowych. Koszt nieporównywalny, a komfort duży, bo markiza zaciemnia elegancko, chroni prywatność, zapobiega nagrzewaniu się okna

Elka084
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 09 cze 2017, 20:43
Re: Klimatyzacja w łazience?

autor: Elka084 » 23 wrz 2019, 17:57

W sumie to dość nietypowy pomysł, żeby montować klimatyzatory w łazience, ale warto chyba zgłębić temat. Najlepiej skontaktować sięz firmą, która świadczy usłig zakładania klimatyzacji, żeby dowiedzieć się co mogą w tej sprawie poradzić i powiedzieć czy już montowali tego typu instalacje. A w razie gdyby pomysł nie był dobry, to podpowiedzą jak inaczej można to zrealizować.


Wróć do „Wentylacja i klimatyzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości

Gotowe projekty domów