Zarządzanie zdalne wentylacją

Jeżeli Twoje rachunki za ogrzewanie są spore, masz pleśń w pokoju to może być spowodowane złą wentylacją w domu czy w mieszkaniu. Dowiedz się jak temu zaradzić i stworzyć zdrowy klimat w domu.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

dariawaria
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 10 kwie 2018, 12:58
Zarządzanie zdalne wentylacją

autor: dariawaria » 01 maja 2019, 7:48

hej,

Czy są jakieś sposoby na zdalne zarządzanie instalacją? Mam na myśli jakiś panel na przykład hmi weintek, słyszałam, że ma taką opcję, jakieś inne rozwiązania?

Tomasz_Brzeczkowski
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 24649
Rejestracja: 16 mar 2006, 13:07
Lokalizacja: Warszawa
Re: zarządzanie zdalne wentylacją

autor: Tomasz_Brzeczkowski » 02 maja 2019, 0:09

dariawaria pisze:hej,

Czy są jakieś sposoby na zdalne zarządzanie instalacją? Mam na myśli jakiś panel na przykład hmi weintek, słyszałam, że ma taką opcję, jakieś inne rozwiązania?

Wentylacja domowa jest dla ludzi, czyli zdalne sterowanie nie ma sensu. A urządzenia zapewne są, ale są tak przydatne jak plastikowy pogrzebacz, Zwiększą tylko zużycie energii
HVAC - najtańszy komfort.

lkolasa409
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2019, 13:19
Re: zarządzanie zdalne wentylacją

autor: lkolasa409 » 14 cze 2019, 13:23

Zależy dla kogo jest bez sensu, jeśli ktoś chce to nie widzę przeszkód..;) Mogę ci polecic firmę gdzie doradzą, pomogą.

Rafał Cichocki
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 462
Rejestracja: 12 cze 2013, 12:25
Re: Zarządzanie zdalne wentylacją

autor: Rafał Cichocki » 28 cze 2019, 8:53

Witam,

Centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła Logavent HRV2 marki Buderus możne być sterowana zdalnie za pomocą pilota zdalnego sterowania RCV lub bezpłatnego programu komputerowego Configuration Tool. Urządzenie dostępne jest w trzech wielkościach o nominalnych przepływach powietrza 140 m3/h, 230 m3/h oraz 350 m3/h. Jego wysoka sprawność (do 90%), pozwala na duże oszczędności kosztów ogrzewania i zapewnia zawsze świeże i czyste powietrze w pomieszczeniach. W celu doboru odpowiedniej wielkości uradzenia oraz jego wyceny polecam kontakt z jednym z Naszych Autoryzowanych Instalatorów, których wyszukiwarkę można znaleźć na stronie [więcej informacji poprzez PW]. Możliwy jest również kontakt telefoniczny pod numerem infolinii: 801 777 008.
Chętnie odpowiem na ewentualne pytania.
Pozdrawiam,
________________________________
Konsultant Buderus


Wróć do „Wentylacja i klimatyzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości

Gotowe projekty domów