Creaton - dachówka ceramiczna

Dachówka ceramiczna, dachówka cementowa a może blachodachówka? Jeżeli stoisz obecnie przed takim wyborem to koniecznie musisz poradzić się innych którzy mają już te doświadczenia za sobą. Zapytaj się, które pokrycie dachowe jest najlepsze.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

Awatar użytkownika
marcinradom
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 953
Rejestracja: 04 cze 2006, 9:44
Lokalizacja: dach.radom.pl
Kontaktowanie:

autor: marcinradom » 10 cze 2007, 15:38

czarnuch pisze:witam
całość kupiłem w firmie DACH EXTRA Sławomir Zięba (łącznie z montażem)

to tak żeby rozwiać wątpliwości

a więc tak jak podejrzewałem. w radomiu jest firma której właścicielem jest pan o takim samym nazwisku. na dodatek firma ta też ma kilka zatargów z klientami, mało tego nawet firma braas zerwała z tą firmą umowę z przyczyn finansowych.
pozdrawiam

amc1
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 798
Rejestracja: 18 paź 2005, 18:00

autor: amc1 » 10 cze 2007, 18:33

Jak nawet firma braas zerwała z nim umowę to koleś już musi być faktycznie do niczego

Przemek

autor: Przemek » 11 cze 2007, 21:06

prawda:)

Awatar użytkownika
marcinradom
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 953
Rejestracja: 04 cze 2006, 9:44
Lokalizacja: dach.radom.pl
Kontaktowanie:

autor: marcinradom » 13 cze 2007, 13:20

amc1 pisze:Jak nawet firma braas zerwała z nim umowę to koleś już musi być faktycznie do niczego

koleś dachy brał a nie płacił. ot co.
pozdrawiam

czarnuch
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 15 maja 2007, 20:42

autor: czarnuch » 10 lip 2007, 14:39

witam

właśnie dostałem pismo od radcy prawnego p.zięby i p. mokwy w którym twierdzi on że moje posty dot. działalności wyżej wymienionych oraz przestrzeganie innych klientów przed daną firmą narusza ich dobre imię i wzywa mnie do usunięcia tych postów i jak rozumiem "sprostowania" wszystkiego, czyli pewnie mam napisać jak bardzo dobre są te firmy

mam pytanie czy ktoś ma doświadczenie prawne w zakresie takiego zagadnienia :
czy na forum można opisywać takie rzeczy jak fuszerka wykonawców łącznie z podaniem ich danych?
zaznaczam że wszystkie zdarzenia, które opisałem miały miejsce i nic nie zostało wymyślone
(łącznie ze zdjęciami dachu)
pozdrawiam

amc1
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 798
Rejestracja: 18 paź 2005, 18:00

autor: amc1 » 11 lip 2007, 6:05

Jeżeli pisze się prawdę, naturalnie. Jeżeli jest to nieprawdą to chodzi o pomówienie i naruszenie dobrego imienia. O tym rozstrzyga sąd cywilny.

Awatar użytkownika
marcinradom
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 953
Rejestracja: 04 cze 2006, 9:44
Lokalizacja: dach.radom.pl
Kontaktowanie:

autor: marcinradom » 12 lip 2007, 10:19

czarnuch czy:
- masz umowę kupna dachu wraz z montażem dachówki?
- masz fakturę wystawioną przez pana ziębę lub jego firmę?
- masz pokwitowanie zapłaty za ten dach i za robociznę?
jeśli na wszystkie powyższe pytania odpowiedziałeś "tak", postaraj się o opinię niezależnego rzeczoznawcy i nie kasuj żadnego postu na tym forum dotyczącym twego dachu, firmy creaton i firmy pana zięby. ty w swoich postach nie oskarżasz nikogo a jedynie INFORMUJESZ o stanie, który ma miejsce u ciebie, i pytasz o rady, a to podstawowa różnica w klasyfikacji prawnej.
pozdrawiam

boniek111
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 sie 2008, 21:33

autor: boniek111 » 12 sie 2008, 21:41

Ja tez kupilem dachowke CREATON. Firma mialabyc mercedesem a okazalo sie ze to niemiecki szajs. Kolory dachowek byly rozne. Poobijane itp. Ale jak zwykle tlumaczenie jest ze to normalne. Dlugi transport pogoda to ze jestem slepy bo kolor jest dobry. Ludzie nie marnujcie kasy na tak drogie dachowki kupcie tansze efekt ten sam a duzo wiecej kasy w kieszeni. Pisalem tez do niemiec i skierowali mnie do creaton.pl i kolo sie zamyka.


Wróć do „Pokrycia dachowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości

Gotowe projekty domów