Firma wykończena wnętrz,dekoracje

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Jolaruda
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2013, 21:29
Lokalizacja: Łódź
Firma wykończena wnętrz,dekoracje

autor: Jolaruda » 06 maja 2013, 21:36

Jest świetna firma wykończeniowa.Robią wszystko a ich dekoracje wnętrz są boskie.Jeśli ktoś jest z woj,łódzkiego to polecam. Dekorex - Popatrzcie na zdjęcia !!!:):):) Ja na razie marzę ale wkrótce mam nadzieje skorzystać.

tom.m
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 16 kwie 2019, 10:16
Re: Firma wykończena wnętrz,dekoracje

autor: tom.m » 08 maja 2019, 13:09

A czy słyszeliście o OLES PROJECT firma wykończeniowa? Powiem szczerze, że jak zazwyczaj tego nie robię, to akurat tą firmę chciałbym polecić - praktycznie każdy daje im świetne referencje, nie chcę pozostać dłużny :)

bieniek.zbyszek777
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 15 maja 2019, 9:59
Re: Firma wykończena wnętrz,dekoracje

autor: bieniek.zbyszek777 » 17 maja 2019, 21:30

Moim zdaniem przy wyszukiwaniu ekipy wykończeniowej kierować się opiniami najlepiej dobrych znajomych bądź referencjami z internetu, dobrze jeśli ekipa współpracuje z architektem. A już idealnym rozwiązaniem jest wyszukanie sprawdzonego architekta wnętrz, który posiada dobrą ekipę budowlaną, tak jest w naszym przypadku. Więc klienci obsługiwani są kompleksowo.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 101 gości

Gotowe projekty domów