Suszarka do rąk do których wkłada się ręce

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Arek34
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2008, 7:43
Suszarka do rąk do których wkłada się ręce

autor: Arek34 » 15 maja 2008, 8:27

Witam poszukuję firmy która sprzedaje bądź może sprowadzić suszarki do rąk do których wkłada się ręce by woda nie ociekała na podłogę. Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł to prosze o pomoc

Anna87
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 13 maja 2015, 21:27
Re: Suszarka do rąk do których wkłada się ręce

autor: Anna87 » 13 maja 2015, 21:35

To tzw. suszarki kieszeniowe. Zobacz na http://higieniczny.pl/suszarki-do-rak-kieszeniowe.html. :) Widziałam tam modele kilku producentów. Coś wybierzesz. :)
Pozdrawiam Anka

kamikadze
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2015, 12:22
Re: Suszarka do rąk do których wkłada się ręce

autor: kamikadze » 19 maja 2015, 12:30

jak dla mnie to rozwiąznie takie jest niehigieniczne. bo woda zostaje w tej kmieszeni i rozwijaja sie bakterie. a jak leci na podłogę, to okej bałagan, czasem bród, ale przynajmniej łatwiej zadbać o nierowijanie sie bakterii..

Awatar użytkownika
cloude
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 96
Rejestracja: 16 kwie 2014, 9:44
Re: Suszarka do rąk do których wkłada się ręce

autor: cloude » 21 maja 2015, 9:24

Poszukujesz takiej suszarki do domu czy dla biznesu? Bo przy pojedyńczym zakupie jest to nieopłacalne.
`Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.`

tyga33
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 644
Rejestracja: 21 kwie 2015, 8:01
Re: Suszarka do rąk do których wkłada się ręce

autor: tyga33 » 12 lis 2015, 13:14

Mogę śmiało polecić zajrzenie na stronę internetową firmy Sanjo - bardzo dobry producent suszarek hotelowych. Teraz rozglądam się za suszarkami do włosów - http://sanjo.com.pl/produkty/suszarki-h ... do-wlosow/ nie wiem w sumie do końca co wybrać. Może ktoś inny by polecił?

igaa90
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 15 mar 2016, 13:54
Kontaktowanie:
Re: Suszarka do rąk do których wkłada się ręce

autor: igaa90 » 03 cze 2016, 12:53

Suszarki do rąk są bardzo drogie, także moim zdaniem nie opłaca się ich kupować do mieszkania, czy domu. To jednak dobre rozwiązanie do firmy, gdzie trudniej o odpowiednią higienę. Jeśli planujecie zakup takiej suszarki, to tutaj http://www.blysk.net/produkty/suszarki-do-rak,201 mają takie.

mercia9
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 31 maja 2016, 21:59
Re: Suszarka do rąk do których wkłada się ręce

autor: mercia9 » 05 cze 2016, 22:31

Takie suszarki szybko się psują, także sprawdzaj najpierw opinie zanim kupisz

arko.g
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 12 wrz 2016, 12:02
Re: Suszarka do rąk do których wkłada się ręce

autor: arko.g » 13 wrz 2016, 15:13

My do biura zamawialiśmy stąd: https://www.ole.pl/category/suszarki-do-rak?filter=1 i szczerze mówiąc nic się nie psuje, a do tego mam bardzo długą gwarancje u nich. Ogólnie to dla nas największy plus tych suszarek jest taki, że szybciej suszą, a do tego podłogi nie są tak brudne jak wcześniej :)

maciejo86
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 14 wrz 2016, 10:18
Re: Suszarka do rąk do których wkłada się ręce

autor: maciejo86 » 14 wrz 2016, 10:25

Mieliśmy taką suszarkę w domu i to nie jest ciekawe rozwiązanie. Dosyc, że mało higieniczne, to jeszcze szybko się psuje. Niby sprzęt jest tak skonstruowany żeby się nie uszkodzić od wody, ale i tak to robi. Poza tym takie suszarki często się zacinają. No ale to był tani zakup. Lepiej wziąć suszarkę z przyciskiem, przynajmniej nie zwariuje.

Ulfar
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: 14 sie 2018, 14:13
Re: Suszarka do rąk do których wkłada się ręce

autor: Ulfar » 01 paź 2018, 9:25

Jak dla mnie to bez sensu. Lepiej zainwestować w "zwykłą" suszarkę. Zależy też czy do domu, czy do firmy. Do domu to tak średnio z takim sprzętem. Lepiej to się sprawdza we wszelkiego rodzaju firmach, przedsiębiorstwach. Można sobie sprawdzić np. produkty od takiej firmy jak Dreumex - z tego co wiem, posiadają bardzo dobrą suszarkę w swojej ofercie, a sami słyną z dobrych środków czystości dla pracowników, jak i do domowego użytku.

mlekoslaw
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 321
Rejestracja: 12 lis 2018, 18:14
Re: Suszarka do rąk do których wkłada się ręce

autor: mlekoslaw » 19 mar 2019, 17:55

Taka suszarka to bardzo dobre rozwiązanie. Oszczędzamy ręczniki papierowe, a w rezultacie oszczędzamy drzewa. Zobacz na firmę Makoinstal https://www.makoinstal.pl . Mają nie tylko suszarki ale generalnie armaturę łazienkową i akcesoria.

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Suszarka do rąk do których wkłada się ręce

autor: MichalBudowniczy » 25 mar 2019, 16:27

Słyszałem, że to wylęgarnia bakterii.

Webarchitekci
Aktywny
Aktywny
Posty: 109
Rejestracja: 24 sty 2018, 19:31
Re: Suszarka do rąk do których wkłada się ręce

autor: Webarchitekci » 29 mar 2019, 13:38

Trzeba pamiętać o problematyce higieny. Niestety suszarki rozsiewają bakterie i wirusy z niedomytych rąk po całym pomieszczeniu.
Suszarki nie są najlepszym rozwiązaniem nie tylko z powodów higienicznych, ale także ze względu na komfort użytkowników. W łazienkach publicznych nie zawsze myje się ręce, ale także twarz.
Jeżeli chcesz zastosować suszarkę kieszeniową, to oprócz tego zainstaluj tradycyjny dozownik ręczników papierowych.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 129 gości

Gotowe projekty domów